Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovensko - Lázně Rajecké Teplice - informace

Hledáte zájezd do lázní Rajecké Teplice? Naše nabídka zájezdů do lázní Rajecké Teplice vám otevře dveře do tohoto slovenského lázeňského města, které je známé svými léčebnými procedurami a wellness službami. Lázně Rajecké Teplice nabízejí různé lázeňské programy, které pomáhají zlepšit zdravotní stav a zároveň poskytují relaxaci a odpočinek. Lázně Rajecké Teplice jsou jedním z nejznámějších... Celý popis

Hledáte zájezd do lázní Rajecké Teplice? Naše nabídka zájezdů do lázní Rajecké Teplice vám otevře dveře do tohoto slovenského lázeňského města, které je známé svými léčebnými procedurami a wellness službami. Lázně Rajecké Teplice nabízejí různé lázeňské programy, které pomáhají zlepšit zdravotní stav a zároveň poskytují relaxaci a odpočinek.

Lázně Rajecké Teplice jsou jedním z nejznámějších lázeňských míst na Slovensku a nacházejí se v obci Rajecké Teplice ve Žilinském kraji. Tato destinace je známá svými termálními prameny, krásným přírodním prostředím a wellness procedurami.

Lázně Rajecké Teplice jsou specializovány na léčbu a rehabilitaci onemocnění pohybového aparátu a revmatologických onemocnění. Hlavní lázeňskou atrakcí jsou termální prameny, které obsahují síru a další minerály s léčivými účinky. Pacienti se mohou těšit na léčebné koupele, bahenní zábaly, masáže a další procedury, které pomáhají zlepšit celkový zdravotní stav.

Lázně Rajecké Teplice nabízí také wellness a relaxační služby, jako jsou sauny, bazény a masáže. Tato zařízení jsou k dispozici pro návštěvníky, kteří hledají odpočinek a relaxaci.

Příroda v okolí lázní je krásná a nabízí možnosti pro procházky a výlety. Můžete objevovat krásy okolní krajiny a využít nádherných přírodních scenérií.

Místní kuchyně v této oblasti nabízí tradiční slovenská jídla a regionální speciality. Restaurace v lázních vám umožní ochutnat místní kulinářské lahůdky.

Lázně Rajecké Teplice jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají léčbu, wellness a relaxaci v příjemném prostředí na Slovensku. Jsou známé svou odborností v oblasti léčby pohybového aparátu a nabízí komplexní služby pro návštěvníky. Je to místo, které vám umožní prožít zdravotní a relaxační dovolenou obklopeni přírodou a termálními prameny.

Mapa Lázně Rajecké Teplice - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko