Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovensko - Nízké Tatry - informace

  Hledáte zájezd do Nízkých Tater, malebného pohoří v centrálním Slovensku? Nízké Tatry jsou známé svými impozantními horami, horskými potoky, a krásnou přírodou. Toto pohoří nabízí mnoho možností pro turistiku, horskou cyklistiku a lyžování v zimních měsících. Nízké Tatry jsou jedním z nejvýznamnějších pohoří na Slovensku, rozkládajícím se ve střední části země. Toto pohoří je známé svými... Celý popis

 

Hledáte zájezd do Nízkých Tater, malebného pohoří v centrálním Slovensku? Nízké Tatry jsou známé svými impozantními horami, horskými potoky, a krásnou přírodou. Toto pohoří nabízí mnoho možností pro turistiku, horskou cyklistiku a lyžování v zimních měsících.

Nízké Tatry jsou jedním z nejvýznamnějších pohoří na Slovensku, rozkládajícím se ve střední části země. Toto pohoří je známé svými dramatickými horami, nádhernými horskými jezery, rozlehlými lesy a pestrou faunou.

Hlavním lákadlem Nízkých Tater jsou jejich horské vrcholy a horské jezera. Jedním z nejvyšších a nejznámějších vrcholů je Dumbier, který představuje výzvu pro horolezce a nabízí úžasné výhledy. V pohoří najdete také několik krásných horských jezer, jako je Jasná, Vrbické pleso a Štiavnica.

Toto pohoří je oblíbeným místem pro turistiku, horolezectví a zimní sporty. Existuje mnoho turistických tras, které vás provedou nádhernými přírodními scenériemi a umožní vám objevovat přírodní krásy. V zimě se Nízké Tatry proměňují v lyžařský ráj s mnoha sjezdovkami a lyžařskými středisky.

Pohoří je také domovem pro mnoho druhů rostlin a zvířat, včetně medvědů, kamzíků a rysů, což z něj činí důležité místo pro ochranu přírody.

Místní vesnice a horská sídla nabízejí ubytování, restaurace a možnosti pro nákupy suvenýrů. Regionální kuchyně vám umožní ochutnat tradiční slovenská jídla a speciality.

Nízké Tatry jsou ideálním místem pro dovolenou pro milovníky přírody, turisty a všechny, kteří hledají aktivní odpočinek v krásném horském prostředí. Pohoří nabízí širokou škálu outdoorových aktivit a nádherné scenérie pro objevování.

Mapa Nízké Tatry - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko