Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovensko - Roháče - informace

Hledáte zájezd do Roháčů, horského pásma v Západních Tatrách na slovensko-polské hranici? Roháče jsou známé svými impozantními vrcholy, jezery a krásnými horskými scenériemi. Toto pohoří nabízí nádherné možnosti pro horskou turistiku, výstupy na vrcholy jako Baníkov nebo Volovec a prozkoumávání přírodního krásy regionu. Roháče jsou jedním z nejmalebnějších pohoří na Slovensku a nacházejí se v... Celý popis

Hledáte zájezd do Roháčů, horského pásma v Západních Tatrách na slovensko-polské hranici? Roháče jsou známé svými impozantními vrcholy, jezery a krásnými horskými scenériemi. Toto pohoří nabízí nádherné možnosti pro horskou turistiku, výstupy na vrcholy jako Baníkov nebo Volovec a prozkoumávání přírodního krásy regionu.

Roháče jsou jedním z nejmalebnějších pohoří na Slovensku a nacházejí se v Západních Tatrách, nedaleko města Zuberec. Toto pohoří je známé svými nádhernými horskými scenériemi, vysokými vrcholy a rozmanitými turistickými trasami.

Hlavním lákadlem Roháčů jsou jejich strmé horské vrcholy, které poskytují nádherné výhledy na okolní krajinu. Jedním z nejvyšších a nejznámějších vrcholů v tomto pohoří je Ostrý Roháč, který je oblíbeným cílem horolezců a turistů. Dalšími význačnými vrcholy jsou Plačlivý, Volovec a Baníkov. Turisté mohou v pohoří Roháče najít nespočet turistických tras a stezek, které umožňují prozkoumat nádherné horské scenérie.

Roháče jsou také známé svými horskými jezery, z nichž nejznámějším je Roháčske pleso. Tato jezera jsou ideálním místem pro odpočinek a pikniky v horském prostředí.

V zimě se Roháče proměňují v lyžařský ráj s možností sjezdového lyžování a běžeckého lyžování. V létě je pohoří ideálním místem pro horolezce, turisty a milovníky přírody.

Pohoří Roháče je také bohaté na faunu a flóru, a můžete zde spatřit různé druhy rostlin a zvířat, včetně kamzíků a tetřevů.

Místní vesnice v okolí Roháčů nabízejí ubytování, restaurace a možnosti pro nákupy suvenýrů. Regionální kuchyně zahrnuje tradiční slovenská jídla a speciality.

Roháče jsou ideálním místem pro dovolenou pro milovníky hor, turisty a všechny, kteří hledají nádhernou přírodu a aktivní odpočinek. Toto pohoří nabízí nespočet možností pro objevování a dobrodružství v horském prostředí.

Mapa Roháče - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko