Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovensko - Slovenský ráj - informace

Hledáte zájezd do Slovenského ráje, národního parku a oblasti v severovýchodním Slovensku? Slovenský ráj je známý svými úžasnými skalnatými údolími, kaňony, vodopády a nádhernými výhledy. Tato oblast je rájem pro turisty a horolezce, kteří hledají dobrodružství a krásnou přírodu. Slovenský ráj je jedinečným přírodním rájem nacházejícím se na východě Slovenska. Tato oblast je známá svými... Celý popis

Hledáte zájezd do Slovenského ráje, národního parku a oblasti v severovýchodním Slovensku? Slovenský ráj je známý svými úžasnými skalnatými údolími, kaňony, vodopády a nádhernými výhledy. Tato oblast je rájem pro turisty a horolezce, kteří hledají dobrodružství a krásnou přírodu.

Slovenský ráj je jedinečným přírodním rájem nacházejícím se na východě Slovenska. Tato oblast je známá svými dramatickými skalními útvary, krásnými kaňony, vodopády a bohatou faunou a flórou. Slovenský ráj je oblíbeným cílem pro turisty a milovníky přírody.

Hlavním lákadlem Slovenského ráje jsou jeho skalní formace a kaňony. Jedním z nejvýznamnějších a nejznámějších údolí v této oblasti je Slovenský ráj, který nabízí možnosti pro pěší turistiku a horolezectví. Návštěvníci mohou prozkoumávat úzké kaňony, překonávat skalní řetězy a vodní toky, což z něj činí jedinečné místo pro dobrodružství.

Slovenský ráj je také bohatý na vodopády, z nichž některé jsou skryty v lesích a kaňonech. Jedním z nejznámějších jezírek v této oblasti je Prielom Hornádu, které nabízí nádherné výhledy a příležitost pro fotografování.

Toto území je rájem pro pěší turisty, horolezce a cyklisty. Existuje mnoho turistických tras a cyklostezek, které vám umožní objevit nádhernou přírodu Slovenského ráje.

Slovenský ráj je také bohatý na faunu a flóru, a můžete zde spatřit různé druhy rostlin a zvířat, včetně kamzíků, rysů a vzácných ptáků.

Region nabízí také historické vesnice a tradiční kulturu. Místní kuchyně zahrnuje tradiční slovenská jídla a regionální speciality, které můžete ochutnat v místních restauracích.

Slovenský ráj je ideálním místem pro milovníky přírody, dobrodružství a aktivní odpočinek. Toto území nabízí krásné přírodní scenérie a možnosti pro prozkoumávání a objevování.

Mapa Slovenský ráj - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko