Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovensko - Vysoké Tatry - informace

Hledáte zájezd do Vysokých Tater, nejvyššího pohoří na Slovensku a jednoho z nejkrásnějších horských regionů ve střední Evropě? Vysoké Tatry jsou známé svými impozantními horami, ledovcovými jezery a krásnými turistickými trasami. Toto pohoří nabízí neuvěřitelné možnosti pro turistiku, horolezectví, lyžování a prozkoumávání přírodního krásy regionu. Vysoké Tatry jsou jedním z nejkrásnějších a... Celý popis

Hledáte zájezd do Vysokých Tater, nejvyššího pohoří na Slovensku a jednoho z nejkrásnějších horských regionů ve střední Evropě? Vysoké Tatry jsou známé svými impozantními horami, ledovcovými jezery a krásnými turistickými trasami. Toto pohoří nabízí neuvěřitelné možnosti pro turistiku, horolezectví, lyžování a prozkoumávání přírodního krásy regionu.

Vysoké Tatry jsou jedním z nejkrásnějších a nejznámějších pohoří ve střední Evropě, nacházející se na hranici Slovenska a Polska. Toto pohoří je známé svými vysokými vrcholy, malebnými jezery, divokou přírodou a bohatou historií. Vysoké Tatry jsou oblíbeným cílem pro turisty, horolezce a milovníky přírody.

Hlavním lákadlem Vysokých Tater jsou jejich vysoké vrcholy, které nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Nejvyšším vrcholem je Gerlachovský štít, který dosahuje výšky 2 655 metrů nad mořem. Dalšími významnými vrcholy jsou Lomnický štít, Rysy, Kriváň a mnoho dalších. Turisté mohou v pohoří najít nespočet turistických tras a stezek různých obtížností, které umožňují prozkoumat tuto úchvatnou krajinu.

Vysoké Tatry jsou také bohaté na jezera, z nichž nejznámější jezera jsou Popradské pleso, Štrbské pleso a Zelené pleso. Tyto jezera jsou ideálním místem pro odpočinek a pikniky v horském prostředí.

Pohoří je bohaté na faunu a flóru, a můžete zde spatřit různé druhy rostlin a zvířat, včetně kamzíků, kozorožců a vzácných ptáků.

Vysoké Tatry nabízí také historické a kulturní památky, jako jsou horské chaty a kostely, které připomínají bohatou historii této oblasti.

Regionální kuchyně zahrnuje tradiční slovenská jídla a speciality, které můžete ochutnat v horských chatách a restauracích.

Vysoké Tatry jsou ideálním místem pro turisty, kteří hledají dovolenou v nádherné přírodě, a nabízejí mnoho možností pro turistiku, horolezectví a odpočinek v horském prostředí. Toto pohoří je jedním z nejkrásnějších přírodních rájů ve střední Evropě a nabízí nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Mapa Vysoké Tatry - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko