Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovinsko - Julské Alpy - informace

Hledáte zájezd do Julských Alp, nádherného horského regionu rozkládajícího se v severozápadní části Slovinska a severovýchodní části Itálie? Naše zájezdy do Julských Alp přinášejí nezapomenutelné dobrodružství v jednom z nejkrásnějších horských prostředí v Evropě. Julské Alpy, slovinsky známé jako Julijske Alpe, jsou pohoří ležící v Evropě, táhnoucí se přes Slovinsko a Itálii a částečně... Celý popis

Hledáte zájezd do Julských Alp, nádherného horského regionu rozkládajícího se v severozápadní části Slovinska a severovýchodní části Itálie? Naše zájezdy do Julských Alp přinášejí nezapomenutelné dobrodružství v jednom z nejkrásnějších horských prostředí v Evropě.

Julské Alpy, slovinsky známé jako Julijske Alpe, jsou pohoří ležící v Evropě, táhnoucí se přes Slovinsko a Itálii a částečně zasahující do Rakouska. Toto pohoří je známé svými impozantními horskými scenériemi, bohatou biodiverzitou, turistickými trasami a historickými památkami.

Jednou z nejvýznamnějších částí Julských Alp je Triglavský národní park, který je domovem nejvyšší hory Slovinska, Triglavu. Tato hora je oblíbeným cílem horolezců a turistů, kteří hledají nádherné výhledy na okolní krajinu. V národním parku najdete také mnoho jezer, kaňonů a divokých řek, což z něj dělá ideální místo pro outdoorové aktivity, jako je horská turistika, cyklistika a běhání.

Julské Alpy jsou také proslulé svými jeskyněmi, jako je Postojnská jeskyně, kde můžete prozkoumat podzemní svět se stále se měnícími formacemi a podzemními jezery. Jeskyně jsou důležitou součástí slovinského přírodního dědictví.

Historické město Kobarid je další zajímavou destinací v Julských Alpách. Toto město je známé svou bohatou historií a hrady, jako je Kobaridský hrad, který nabízí pohled na minulost regionu. Město je také známé pro svou kulinářskou scénu a místní speciality.

Julské Alpy jsou také domovem mnoha malých horských vesnic a venkovských sídel, které nabízejí autentický pohled na venkovský život. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou kulturu a tradice, a návštěvníci mohou zažít pohostinnost a jedinečný způsob života v Alpách.

Celkově vzato, Julské Alpy jsou úchvatným horským regionem, který láká návštěvníky svou přírodou, historií a venkovským kouzlem. Je to ideální destinace pro milovníky turistiky, dobrodružství a horského prostředí.

Mapa Julské Alpy - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko