Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovinsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Slovinska? Poznávací zájezdy do této malebné středoevropské země vás zavedou do úchvatných krajinných scenérií, historických měst a bohaté kultury. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat historická města, jako je Lublaň, Bled a Maribor, která nabízejí půvabnou architekturu a tradiční trhy. Slovinsko, oficiálně Slovinská republika, je středoevropský... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Slovinska? Poznávací zájezdy do této malebné středoevropské země vás zavedou do úchvatných krajinných scenérií, historických měst a bohaté kultury. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat historická města, jako je Lublaň, Bled a Maribor, která nabízejí půvabnou architekturu a tradiční trhy.

Slovinsko, oficiálně Slovinská republika, je středoevropský stát známý svými překrásnými krajinami, historickými městy a bohatými kulturními tradicemi. Tato země, která byla součástí bývalé Jugoslávie, je nyní nezávislým státem a jedním z nejrozvinutějších členů Evropské unie.

Hlavním městem Slovinska je Lublaň, které je zároveň největším městem v zemi. Lublaň nabízí historické centrum s malebnými uličkami, mosty a náměstími, a je známé svými kavárnami, muzei a galeriemi.

Slovinsko je nádherným krajinným rájem s horskými masivy, jezery a lesy. Julské Alpy, Kamnicko-Savinjské Alpy a Triglavský národní park nabízí nespočet možností pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a lyžování. Jezero Bled s ostrovem a zámkem je jedním z nejznámějších a nejkrásnějších míst v zemi.

Kulturní scéna Slovinska odráží jeho historii a různé etnické vlivy. Slovinské tradice zahrnují lidový tanec, hudbu a folklor. Země má bohatou tradici v oblasti vinařství a produkce tradičních jídel, jako je štruklji (těstoviny naplněné ovocem nebo sýrem) a kranjska klobasa (slovinská klobása).

Historie Slovinska zahrnuje období habsburské monarchie, Jugoslávie a následnou nezávislost země v roce 1991. Slovinsko se stalo samostatným státem a rychle se rozvíjí jako moderní a demokratický stát.

Pro turisty, kteří hledají krásné přírodní scenérie, historická města a autentické kulturní zážitky, je Slovinsko zajímavou destinací. Země nabízí mnoho možností pro dovolenou v přírodě, prozkoumávání hradů a zámků, a ochutnávání místní kuchyně. Slovinsko je místem, kde se setkávají bohatá historie, nádherná příroda a pohostinnost místních obyvatel, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko