Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovinsko - Slovinské termální lázně - informace

Hledáte zájezd do slovinských termálních lázní, kde si můžete dopřát relaxaci, léčebné procedury a wellness? Naše zájezdy do slovinských termálních lázní vás zavedou do jedné z nejkrásnějších a nejuznávanějších termálních destinací ve střední Evropě. Slovinsko je známé svými termálními lázněmi a wellness centry, které nabízejí relaxaci, zotavení a léčebné procedury v překrásném přírodním... Celý popis

Hledáte zájezd do slovinských termálních lázní, kde si můžete dopřát relaxaci, léčebné procedury a wellness? Naše zájezdy do slovinských termálních lázní vás zavedou do jedné z nejkrásnějších a nejuznávanějších termálních destinací ve střední Evropě.

Slovinsko je známé svými termálními lázněmi a wellness centry, které nabízejí relaxaci, zotavení a léčebné procedury v překrásném přírodním prostředí. Tyto lázeňské destinace jsou roztroušeny po celé zemi a využívají blahodárných účinků termálních pramenů bohatých na minerály. Některá z nejznámějších slovinských termálních lázní a wellness center zahrnují:

  1. Terme Čatež: Nacházejí se v blízkosti města Brežice a jsou největším termálním lázeňským komplexem ve Slovinsku. Nabízejí různé bazény s termální vodou, wellness procedury, sauny a další relaxační služby.

  2. Terme Olimia: Tento komplex leží v Podčetrtku a je známý svými termálními řekami a vodními atrakcemi. Kromě toho zde najdete wellness centrum s procedurami založenými na termální vodě.

  3. Terme Moravske Toplice: Nacházejí se na východě Slovinska a jsou známé svými termálními bazény, saunami a wellness procedurami. Okolní krajina je obklopena zelenými loukami a vinicemi.

  4. Terme Ptuj: Tyto lázně se nacházejí v historickém městě Ptuj a jsou známé svými procedurami a relaxačními službami v kulturně bohatém prostředí.

  5. Terme Lendava: Leží nedaleko maďarských hranic a jsou známé svými léčebnými procedurami a relaxací.

  6. Terme Dobrna: Tento termální komplex má dlouhou historii a nabízí přírodní prameny a léčebné procedury.

Slovinské termální lázně nabízejí širokou škálu služeb, včetně léčebných procedur, masáží, saun, fitness center a wellness programů. Jsou ideálním místem pro odpočinek a regeneraci a zároveň vám umožní objevovat krásy slovinské krajiny a kultury.

Mapa Slovinské termální lázně - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko