Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Barcelona - informace

Hledáte zájezdy do Barcelony? Tato katalánská metropole na pobřeží Středozemního moře vás okouzlí svým jedinečným spojením kultury, architektury, gastronomie a umění. Můžete prozkoumat úchvatnou architekturu Antoni Gaudího, včetně ikonické Baziliky Sagrada Família, ochutnávat tradiční španělské tapasy a víno na místních trzích a tavernách, a relaxovat na krásných plážích. Barcelona je městem,... Celý popis

Hledáte zájezdy do Barcelony? Tato katalánská metropole na pobřeží Středozemního moře vás okouzlí svým jedinečným spojením kultury, architektury, gastronomie a umění. Můžete prozkoumat úchvatnou architekturu Antoni Gaudího, včetně ikonické Baziliky Sagrada Família, ochutnávat tradiční španělské tapasy a víno na místních trzích a tavernách, a relaxovat na krásných plážích. Barcelona je městem, které kombinuje moderní životní styl s bohatým historickým dědictvím, což nabízí zážitky pro každého cestovatele.

Barcelona je ohromujícím městem na východním pobřeží Španělska a jedním z nejžádanějších cestovatelských destinací v Evropě. Toto město je známé svými bohatými kulturními dědictvím, úchvatnou architekturou, krásnými plážemi a pestrou kuchyní.

Jedním z nejvýraznějších prvků Barcelony je architektura Antoni Gaudího. Jeho nejznámějším dílem je chrám Sagrada Família, monumentální sakrální stavba, která stále není dokončena, a Casa Batlló s výraznými fasádami a kuriózním interiérem. Park Güell, navržený Gaudím, je dalším ikonickým místem s fantastickými mozaikovými skulpturami a výhledy na město.

La Rambla, hlavní třída Barcelony, je živým centrem města, plným obchodů, kaváren a pouličních umělců. Gotická čtvrť nabízí malebné uličky, historické budovy a katedrálu Barcelona. Město má také mnoho muzeí, jako je Picasso Museum, kde můžete obdivovat díla tohoto slavného malíře.

Barcelona leží na pobřeží Středozemního moře, což znamená, že má také krásné pláže. Pláž Barceloneta je nejoblíbenější a nabízí možnosti pro opalování, plavání a vodní sporty.

Kulturní scéna Barcelony je velmi bohatá, a město je známé svými divadelními představeními, koncerty, operou a flamenkem. Večer můžete navštívit některou z mnoha tapas barů a ochutnat lahodné španělské pokrmy a víno.

Barcelona je také místem, kde můžete si vychutnat futbol v akci, protože město je domovem fotbalového klubu FC Barcelona, jednoho z nejlepších týmů na světě.

Celkově řečeno, Barcelona je městem, které kombinuje historii, kulturu, architekturu, pláže a gastronomii. Je to místo, které oslovuje cestovatele různých zájmů a nabízí nespočet zážitků pro ty, kteří ji navštíví.

Mapa Barcelona - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko