Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Costa del Azahar - informace

Hledáte zájezdy na Costa del Azahar? Tato krásná pobřežní oblast ve Španělsku vás okouzlí svými rozsáhlými plážemi s jemným pískem a azurovým mořem. Můžete se těšit na slunečné dny na plážích, procházky malebnými vesnicemi, jako je Morella, a ochutnávku místních lahůdek, včetně tradiční paelly. Costa del Azahar je místem, kde se setkávají krásná příroda, historie a gastronomie, a zajišťuje... Celý popis

Hledáte zájezdy na Costa del Azahar? Tato krásná pobřežní oblast ve Španělsku vás okouzlí svými rozsáhlými plážemi s jemným pískem a azurovým mořem. Můžete se těšit na slunečné dny na plážích, procházky malebnými vesnicemi, jako je Morella, a ochutnávku místních lahůdek, včetně tradiční paelly. Costa del Azahar je místem, kde se setkávají krásná příroda, historie a gastronomie, a zajišťuje nezapomenutelné dovolené pro milovníky Středozemí.
 

Costa del Azahar je nádherným pobřežím nacházejícím se na východě Španělska, na pobřeží Středozemního moře. Toto místo je známé svými krásnými plážemi, překrásnými písečnými dunami, křišťálově čistými vodami a pestrým kulturním dědictvím.

Jedním z hlavních lákadel Costa del Azahar jsou jeho nádherné pláže, které nabízí ideální prostředí pro opalování, koupání a vodní sporty. Můžete si vybrat z mnoha pláží, jako je Playa del Gurugú, Playa del Pinar, a Playa del Moro. Tato pobřeží jsou často méně přeplněná než některé jiné pláže ve Španělsku, což zaručuje klidnou atmosféru.

Costa del Azahar je také bohatý na historická města a kulturní památky. Město Castellón de la Plana je regionálním hlavním městem a nabízí historická centra s trhy, kavárnami a tradičními uličkami. Můžete také navštívit město Peñíscola s jeho záhadným zámkem z 13. století, který stojí na poloostrově a nabízí úchvatný výhled na moře.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody je v okolí Costa del Azahar mnoho přírodních rezervací a přírodních parků, které nabízí příležitosti pro pěší turistiku, cyklistiku a pozorování ptáků. Sierra de Irta, přírodní park poblíž Peñíscoli, je významným přírodním územím se skalnatými pobřežními útesy a malebnými plážemi.

Tato oblast je také známá svou gastronomií, včetně čerstvých mořských plodů a místních specialit. Můžete ochutnat tradiční paellu, ryby a víno v místních restauracích.

Celkově řečeno, Costa del Azahar je ideálním místem pro cestovatele hledající klidné pláže, krásnou přírodu a kulturu ve španělském prostředí. Tato oblast nabízí zážitky pro všechny typy cestovatelů.

Mapa Costa del Azahar - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko