Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Costa Dorada - informace

Hledáte zájezd na Costa Doradu ve Španělsku? Tato slunná oblast, známá také jako "Zlaté pobřeží," láká návštěvníky svými krásnými plážemi, teplým středomořským klimatem a půvabnými městečky. Costa Dorada je ideálním místem pro milovníky sluníčka a moře. Můžete si užít sluneční koupele na písečných plážích, ochutnat tradiční španělskou kuchyni a prozkoumat historická města, jako je Tarragona.  ... Celý popis

Hledáte zájezd na Costa Doradu ve Španělsku? Tato slunná oblast, známá také jako "Zlaté pobřeží," láká návštěvníky svými krásnými plážemi, teplým středomořským klimatem a půvabnými městečky. Costa Dorada je ideálním místem pro milovníky sluníčka a moře. Můžete si užít sluneční koupele na písečných plážích, ochutnat tradiční španělskou kuchyni a prozkoumat historická města, jako je Tarragona.
 

Costa Dorada, což v překladu znamená "Zlaté pobřeží," je nádherná oblast nacházející se na východním pobřeží Španělska v Katalánsku. Tato oblíbená dovolenková destinace je známá svými písečnými plážemi, historickými městy a bohatou katalánskou kulturou.

Jednou z hlavních atrakcí Costa Dorady jsou její rozsáhlé pláže, včetně pláží v Salou, Cambrils, Tarragoně a mnoha dalších městech na pobřeží. Tyto pláže jsou ideální pro opalování, vodní sporty a procházky podél nábřeží. Moře je obvykle teplé a přívětivé koupání.

Costa Dorada je také známá pro své historické památky a architektonické skvosty. Město Tarragona je domovem římských ruin a amfiteátru, který je zařazen na seznam UNESCO. Město Reus je rodištěm známého architekta Antoni Gaudího. Vinařství v této oblasti produkují vynikající vína a cava, což je španělská varianta šampaňského.

Navíc Costa Dorada nabízí mnoho zábavy a aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Vodní parky, golfové hřiště, noční život, tradiční festivaly a mnoho restaurací s katalánskou kuchyní jsou zde k dispozici.

Costa Dorada je ideálním místem pro dovolenou pro rodiny, páry a jednotlivce, kteří hledají kombinaci plážového odpočinku, kultury a zábavy. Je to místo, kde se setkávají historie, pláže a španělská pohostinnost.

Mapa Costa Dorada - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko