Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Formentera - informace

Hledáte zájezd na Formenteru? Tato malá španělská ostrovní oáza je známá svými krásnými plážemi, tyrkysovým mořem a klidnou atmosférou. Formentera nabízí dokonalý únik od shonu a stresu moderního života. Můžete si užít relaxaci na plážích, šnorchlování v křišťálově čisté vodě a procházky po malebných vesnicích. Ostrov je ideálním místem pro odpočinek a dovolenou, kterou si budete pamatovat... Celý popis

Hledáte zájezd na Formenteru? Tato malá španělská ostrovní oáza je známá svými krásnými plážemi, tyrkysovým mořem a klidnou atmosférou. Formentera nabízí dokonalý únik od shonu a stresu moderního života. Můžete si užít relaxaci na plážích, šnorchlování v křišťálově čisté vodě a procházky po malebných vesnicích. Ostrov je ideálním místem pro odpočinek a dovolenou, kterou si budete pamatovat navždy.
 

Formentera je krásný ostrov nacházející se v souostroví Baleárských ostrovů ve Středozemním moři, a je známý svými nádhernými plážemi, azurovým mořem a relaxační atmosférou. Tento španělský ostrov je součástí Baleárských ostrovů spolu s větším sousedem Ibiza, a nabízí ideální destinaci pro dovolenou na pláži a odpočinek.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí na ostrově Formentera jsou jeho pláže. Ostrov nabízí několik nádherných pláží s bílým pískem a průzračným mořem, včetně pláže Ses Illetes, Playa de Llevant a Cala Saona. Tyto pláže jsou ideální pro opalování, plavání, šnorchlování a relaxaci. Pláže Formentery jsou často považovány za některé z nejkrásnějších na světě.

Ostrov je také ideálním místem pro cyklistiku a průzkum přírody. Existuje mnoho cyklistických stezek a tras, které vás zavedou kolem ostrova, abyste mohli objevovat krásnou krajinu, jezera a písčité cesty.

Města a vesnice na Formenterě jsou malá a tradiční, s přátelskými místními obyvateli a několika restauracemi a bary, kde si můžete vychutnat místní kuchyni.

Formentera je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají klid, nádherné pláže a návrat k přírodě. Je to místo, kde se setkávají krásné pláže, cyklistika a relaxace v nádherném prostředí Středozemního moře.

Mapa Formentera - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko