Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Madrid - informace

Hledáte zájezd do Madridu, hlavního města Španělska? Tato živá metropole je známá svými uměleckými poklady, bohatou historií a vynikající kulinářskou scénou. Madrid vás okouzlí svými slavnými muzei, jako je Museo del Prado, a historickými památkami, včetně královského paláce. Můžete si vychutnat tapas v tradičních španělských bary nebo se projít po krásných parčících. Madrid je městem, které... Celý popis

Hledáte zájezd do Madridu, hlavního města Španělska? Tato živá metropole je známá svými uměleckými poklady, bohatou historií a vynikající kulinářskou scénou. Madrid vás okouzlí svými slavnými muzei, jako je Museo del Prado, a historickými památkami, včetně královského paláce. Můžete si vychutnat tapas v tradičních španělských bary nebo se projít po krásných parčících. Madrid je městem, které vám nabídne jedinečný mix kultury, historie a moderního života.

Madrid je hlavní město Španělska a jedno z největších a nejživějších měst v Evropě. Toto fascinující město, nacházející se ve středním Španělsku, je známé svými kulturními poklady, historickými památkami, bohatou gastronomií a energickým životním stylem.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí v Madridu je Královský palác (Palacio Real), který slouží jako oficiální rezidence španělského krále, a je otevřen pro veřejnost k prohlídce. Královský palác je ohromujícím příkladem barokní architektury a nabízí nádherně zdobené místnosti a krásné zahrady.

Další významnou památkou je náměstí Plaza Mayor, které je obklopené historickými budovami a často slouží jako centrum kulturních akcí a festivalů. Na náměstí se nachází mnoho kaváren a restaurací, kde můžete ochutnat tradiční španělské pokrmy.

Muzea v Madridu jsou také jedním z vrcholů návštěvy. Museo del Prado, Museo Reina Sofia a Thyssen-Bornemisza Museum jsou známé svými uměleckými sbírkami, které zahrnují díla od španělských a mezinárodních umělců, včetně Picassa, Dalího a Velázqueze.

Madrid je také známý svým živým nočním životem. Město nabízí nespočet barů, nočních klubů a flamenkových představení, kde si můžete užít španělské hudební a taneční tradice.

Kromě toho si nenechte ujít procházky po krásných parcích, jako je Retiro Park, kde si můžete odpočinout a užít si přírodu uprostřed města.

Madrid je fascinujícím městem, které spojuje historii, kulturu a moderní životní styl. Je to místo, kde se setkávají umění, gastronomie a životní energie.

Mapa Madrid - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko