Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Španělska? Španělsko je nádherná země s bohatou historií, kulturou a pestrou přírodou. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různorodé regiony a zajímavá města, která nabízejí různé zážitky. Španělsko je známé svými historickými památkami, jako jsou hrad Alhambra v Granadě, Sagrada Família v Barceloně a královský palác v Madridu. Můžete se procházet... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Španělska? Španělsko je nádherná země s bohatou historií, kulturou a pestrou přírodou. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různorodé regiony a zajímavá města, která nabízejí různé zážitky. Španělsko je známé svými historickými památkami, jako jsou hrad Alhambra v Granadě, Sagrada Família v Barceloně a královský palác v Madridu. Můžete se procházet úzkými uličkami starých měst, ochutnávat tradiční španělskou kuchyni, jako je paella a tapas, a poznávat místní kulturu na trzích a festivalech.

Španělsko, oficiálně Království Španělsko, je jednou z evropských zemí ležících na Pyrenejském poloostrově na jihozápadě Evropy. Tato země má bohatou historii, různorodou kulturu, krásnou krajinu a významný vliv na světové dějiny.

Hlavním městem Španělska je Madrid, který je kulturním a politickým centrem země. Město je známé svými muzei, jako je Muzeum Prado, královským palácem a živou hudbou na náměstích večer. Barcelona, druhé největší město, je slavná svými modernistickými architektonickými skvosty, včetně Sagrada Família a Park Güell.

Španělsko nabízí různorodou krajinu, od hor a pláží po rozsáhlé zemědělské údolí a pouště. K jeho známým přírodním krásám patří Pyreneje, Bílé kopce Andalusie, národní parky jako je Sierra Nevada a slunné pláže Costa del Sol. Španělsko je také známé svými ostrovy, jako je Mallorca, Ibiza a Kanárské ostrovy, které jsou oblíbenými turistickými destinacemi.

Kulturní scéna Španělska je velmi bohatá a různorodá. Země má silnou literární tradici, včetně slavných autorů jako Miguel de Cervantes a Federico García Lorca. Španělská hudba zahrnuje flamenko, sevillanas a rumbu. Tance, jako je flamenco a tango, jsou výrazem vášně a výrazu.

Historie Španělska zahrnuje období římského a maurského vládnutí, Reconquisty (znovudobytí) a období španělského impéria, kdy země měla značný vliv na světových dějinách. V 20. století prošlo Španělsko občanskou válkou, následovanou dlouhým obdobím frankistické diktatury, které skončilo v roce 1975.

Kuchyně Španělska je rozmanitá a chutná. Země je známá pro své tapas, což jsou malé pokrmy, které se podávají ve společnosti. Mezi tradiční španělské pokrmy patří paella (výborná směs rýže s mořskými plody nebo kuřecím masem), gazpacho (chladná rajčatová polévka), a tortilla española (bramborový placka). Španělsko je také známé svými výbornými víny, včetně vína z La Rioja, Cava a sherry.

Španělsko je populární turistickou destinací, která láká návštěvníky svými kulturními bohatstvím, krásnými plážemi, kulinářskými pochoutkami a přátelským prostředím. Země je místem, kde se setkávají historie, kultura a moderní životní styl, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko