Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Sevilla - informace

Hledáte zájezd do Sevilly? Toto andaluské město ve Španělsku vás okouzlí svým půvabem, flamencem a historickými památkami. Sevilla je známá svými nádhernými paláci, jako je Alcázar, a impozantní katedrálou s Giralda věží. Můžete si prohlédnout historické čtvrti, jako je Barrio Santa Cruz, a ochutnat tradiční andaluskou kuchyni v místních tapas barech. Sevilla je městem, kde se setkává bohatá... Celý popis

Hledáte zájezd do Sevilly? Toto andaluské město ve Španělsku vás okouzlí svým půvabem, flamencem a historickými památkami. Sevilla je známá svými nádhernými paláci, jako je Alcázar, a impozantní katedrálou s Giralda věží. Můžete si prohlédnout historické čtvrti, jako je Barrio Santa Cruz, a ochutnat tradiční andaluskou kuchyni v místních tapas barech. Sevilla je městem, kde se setkává bohatá historie, vášeň flamenca a vřelé přijetí místních obyvatel.

 

Sevilla je hlavním městem autonomního společenství Andalusie na jihu Španělska a jedním z nejvýznamnějších kulturních a historických center země. Město je známé svým bohatým kulturním dědictvím, nádhernou architekturou, vášnivým flamenkem a teplým středomořským klimatem.

Jednou z nejvýznamnějších památek v Seville je královský palác Alcázar, který je kombinací různých architektonických stylů a zahrad. Alcázar je jedním z nejkrásnějších královských paláců na světě a byl zařazen na seznam UNESCO. Jeho nádherné místnosti, středomořské zahrady a vlivy maurské architektury jsou dojímavé.

Katedrála v Seville, známá jako Katedrála svaté Marie, je jednou z největších katedrál na světě a je také zařazena na seznam UNESCO. Tato katedrála má impozantní zvonici Giralda, která byla původně minaretem, když byla katedrála konvertována z bývalé mešity.

Plaza de España je další ikonickou památkou v Seville, s nádhernou architekturou a mozaikovými malbami, které představují španělské regiony.

Sevilla je také známá pro svůj flamenkový tanec a hudbu. Město je domovem mnoha flamenkových tablao, kde můžete vidět vášnivá flamenková představení.

Město má také bohatou kulinářskou scénu, kde si můžete vychutnat tradiční andaluskou kuchyni, jako je gazpacho, jamón, tapas a churros s horkou čokoládou.

Sevilla je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci historie, kultury a umění. Je to místo, kde se setkávají nádherná architektura, vášnivý tanec a teplý středomořský životní styl.

Mapa Sevilla - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko