Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Valencie - informace

Hledáte zájezd do Valencie, krásného španělského města na východním pobřeží? Toto město je známé svým slunečným počasím, nádhernými plážemi a moderní architekturou. Valencia je domovem Ciudad de las Artes y las Ciencias, což je komplex futuristických staveb, včetně oceanária, planetária a vědeckého muzea. Můžete prozkoumat historické čtvrti, jako je Barrio del Carmen, a ochutnat slavný... Celý popis

Hledáte zájezd do Valencie, krásného španělského města na východním pobřeží? Toto město je známé svým slunečným počasím, nádhernými plážemi a moderní architekturou. Valencia je domovem Ciudad de las Artes y las Ciencias, což je komplex futuristických staveb, včetně oceanária, planetária a vědeckého muzea. Můžete prozkoumat historické čtvrti, jako je Barrio del Carmen, a ochutnat slavný španělský pokrm - paellu.

Valencie je město ležící na východním pobřeží Španělska, na břehu Středozemního moře. Je to třetí největší město ve Španělsku a jedno z nejdůležitějších kulturních, historických a turistických center země. Valencie je známá svými krásnými plážemi, bohatou historií a výjimečnou kuchyní.

Jednou z hlavních atrakcí ve Valencii je Ciudad de las Artes y las Ciencias (Město umění a vědy), což je moderní komplex budov navržených architektem Santiago Calatravou a Félixem Candela. Tento komplex zahrnuje vědecké muzeum, umělecké muzeum, oceárium a mnoho dalších moderních struktur, které tvoří jedinečnou architektonickou krajinu.

Staré město Valencie, známé jako El Carmen, nabízí návštěvníkům úzké středověké uličky, historické památky a náměstí, včetně Plaza de la Virgen a Plaza de la Reina. Zde se nachází také katedrála svatého Jiljí (La Seu), která je významnou katedrálou a sídlem Svatého Grálu.

Valencie je rovněž známá svými krásnými plážemi na pobřeží Středozemního moře. Pláž Malvarrosa je nejznámější a nabízí návštěvníkům možnost opalování, koupání a vodních sportů.

Kromě toho je Valencie rodištěm tradičního španělského pokrmu paella. Město je známé svou bohatou kulinářskou scénou a můžete ochutnat tradiční paellu ve mnoha restauracích a tapas barech.

Valencie je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci moderní architektury, historie a plážového odpočinku. Je to místo, kde se setkávají umění, kultura a nádherné pobřeží.

 

Mapa Valencie - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko