Burj Al Arab hotel

Nejluxusnější (podle Guinnessovy knihy rekordů) a legendární hotel na světě Burj Al Arab se nachází na umělém ostrůvku 280 metrů od privátní písečné pláže Jumeirah Beach. Burj Al Arab je ikonou a symbolem Dubaje! Věž Arabů (Burj Al Arab) kdekomu vezme dech...! Přitahuje mezinárodní pozornost a je ...

1 462 zájezdů 943 last minute od 75 040 Kč

Popis hotelu ?

www.burj-al-arab.com

Nejluxusnější (podle Guinnessovy knihy rekordů) a legendární hotel na světě Burj Al Arab se nachází na umělém ostrůvku 280 metrů od privátní písečné pláže Jumeirah Beach. Burj Al Arab je ikonou a symbolem Dubaje!
Věž Arabů (Burj Al Arab) kdekomu vezme dech...! Přitahuje mezinárodní pozornost a je jednou z nejfotografo¬vanějších staveb světa. Byl navržen do podoby vlající plachty, sahá do výšky 321 metrů a je dominantou dubajského pobřeží a nebe. V noci je ozářen světelnou choreografií, která připomíná vodu a oheň. Jako první 7******* hotel byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů.
S Rolls Roycem řízeným vlastním šoférem, diskrétním zapsáním přímo na pokoji, soukromou recepcí na každém patře a zástupem nejlépe trénovaných služebných si můžete být během svého pobytu jisti osobními službami nejvyšší kvality.
Skutečně královského přivítání se vám dostane, pokud si objednáte odvoz z letiště vozy Rolls Royce Phantom či BMW nebo dokonce let luxusní helikoptérou, která přistává na 28. patře hotelu.

Poloha
Burj Al Arab je postaven na samostatném, uměle vytvořeném ostrově, 280 metrů od břehu s privátní pláží Jumeirah Beach a vodnímu parku Wild Wadi, kam mají všichni hosté vstup zdarma. Pouhých 15 minut chůze od hotelu je tržnice Souk Madinat. Centrum Dubaje s vyhlášenými nákupními centry, klimatizovaným skiareálem či nejvyšší budovou světa Burj Khalifa se nachází jen cca 25 minut jízdy. Poblíž je umělé souostroví ve tvaru palmy a mapy světa. Od mezinárodního letiště v Dubaji je vzdálen necelých 20km. Transfer může být zajišťen flotilou Rolls Royců, ve kterých jsou nachystány vychlazené ručníčky, něco na osvěžení a pro dámy květina. Je možné zajistit i transfer vrtulníkem přímo z letiště až na heliport ve 28 patře Burj Al Arab.

Vybavení a popis
Hotel Burj Al Arab (Věž Arabů, Arabská věž) je považován za jeden z nejluxusnějších na světě a silueta plachetnice se stala pro Spojené arabské emiráty stejným symbolem jako Socha Svobody pro New York nebo Eiffelova věž pro Paříž.
Již vstup do hotelu je impozantní – eskalátory z velkolepé hlavní recepce ve tvaru ulity Vás dopraví do úchvatného lobby podél 250 tisícilitrového akvária a Vy se můžete přitom plně věnovat pohledu na nejvyšší atrium na světě, které se Vám vzpíná nad hlavami a je jakýmsi srdcem hotelu. Pohledu do vyšších pater dominuje silné sloupoví potažené listy z 24 karátového zlata, které je v hotelu k vidění na 1590 m2. Mezi sloupy dá o sobě čas od času vědět gejzír s ledem tryskající do výšky 42 m.
V každém patře se nachází nepřetržitý Butler Service (privátní recepce s komorníkem), který se stará o všechny hosty na patře. A to do detailu: od otevírání dveří, přes zapnutí vířivky, až po ztlumení světel, když jdete spát. Důraz je kladen na výlučnost.
Každý host se tu cítí jako v pohádce. Předností hotelu jsou jednoznačně profesionalita personálu, pro který žádné přání není nesplnitelné, a pak přepych v prvcích, kde vás doposud něco podobného ani nenapadlo. Jenom ulehnout do postele vůbec není jednoduché. Vždyť nabídka polštářového menu zahrnuje sedmnáct typů polštářů – můžete zvolit velikost, úroveň měkkosti, specifika materiálu….
Dále zde naleznete: Několik společenských místností a salonků, i s kulečníkem, knihovnu, business centrum, internetový salonek, nákupní kolonádu s butiky světových značek, klenotnictví, salón krásy, kadeřnictví, kosmetický salon, centrum pořádání exkurzí a výletů, centrum pořádání svateb, půjčovnu aut, lékaře, ale i golfový trenažér.
Internetové vysokorychlostní připojení je k dispozici v celém areálu i na pokojích za poplatek.
Pro obchodní a oficiální akce jsou k dispozici malé i velké sály, které už byly místem mnoha prestižních, celosvětových galavečeří a ceremoniálů.
Ohromen je tu kdokoli, dětí nevyjímaje. Zavítáte-li s nimi do hotelu, postará se o ně dětský klub a můžete využít také areál vedlejšího hotelu Jumeirah. Máte pocit, že své potomky nejvíce hýčkáte vy? Zeptejte se jich po návštěvě Burj Al Arab.
 
Assawan Spa & Health Club
Hotelové lázně a sportovní centrum Assawan Spa & Health Club s úchvatnými výhledy na Perský záliv se nachází v klidné atmosféře na 18. poschodí. Jsou dekorovány v nádherném arabském stylu v národních barvách Spojených Arabských Emirátů doplněné stylovými mozaikami. K dispozici jsou tu soukromá apartmá s procedury pro redukci váhy, odbourání stresu, relaxaci, kaviárová procedura a další, s vanami na hydroterapii, s orientálními masážemi (thajské, balijské, shiatsu aj), se soláriem, saunou, parní lázní a jacuzzi, se dvěma nekonečnými bazény (jeden je speciálně určen pouze pro ženy), se squashovými kurty, dvěma špičkově vybavenými fitness studii s nejnovějším vybavením a osobními trenéry a parketem na aerobic. Tenisové kurty k dispozici v sousedním hotelu Jumeirah Beach.
(Zdarma fitness centrum, squash, pára , sauna a tenisové kurty.)

Vodní sporty
Nabídku sportů poskytuje sousedící sesterský hotel Jumeirah Beach, který je dostupný pěšky, či čtyřkolkou. Za poplatek k dispozici windsurfing, vodní lyžování, jízda na banánu, šnorchlování, PADI potápěčské centrum, půjčení loděk, plachtění, kajaky, mořské rybaření, rychlostní čluny pronájem jachet a další možnosti.
 
Golf
Jen několik míst na světě nabízí tak rozmanitá, kvalitní a rozsáhlá golfová hřiště jako Dubaj v Montgomerie Golf Course a Emirates Golf Club, bez ohledu na hráčský handicap.
 
Koupání a pláž
Hosté mohou také relaxovat v ohromném venkovním bazénu s termoregulací, oddávat se paprskům slunce na opalovací terase či privátní pláži.
Burj Al Arab leží u bílé, 400 m dlouhé privátní písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, ohraničené modrými vodami Perského zálivu. Na pláž dojdete přes můstek pěšky nebo vás doveze elektrický vláček či čtyřkolka. Pláž je vybavena slunečníky a pohodlnými lehátky a osuškami zdarma. Bar a restaurace na pláži. Využívat můžete všech sportovních možností Pavillion Marina Sport Club u hotelu Jumeirah Beach. Těšit se můžete také na neomezený vstup do vodního parku Wild Wadi, ve kterém se můžete věnovat celé řadě vodních aktivit. Vstup do vodního parku je přímo z pláže.

Wald Wadi Waterpark
Je jedním z nejúchvatnějších a největších vodních parků na světě. Zaujme, jak malé, dospívající i dospělé. Vodní svět je dosažitelný z Burj Al Arab buď krátkou pěší procházkou nebo kyvadlovou dopravou, pro hosty hotelu zdarma.
 
Nákupy a výlety
Nejen pro milovníky nákupů je nemožné vynechat některé z blízkých obchodních center, vyhlášených po celém světě. Svým hostům poskytuje hotel Burj Al Arab také asistenta na soukromé nákupy.
Objevovat město nekonečných překvapení a jeho okolí můžete na některém ze širokého výběru výletů – navštívit klasické tržiště souk a nakoupit si tradiční koření, zlato či suvenýry, projet se po majestátních písečných dunách, po luxusní residenční čtvrti či historických památkách a muzeích, vydat se na pouštní safari, sledování ptáků nebo některou z mezinárodních sportovních akcí.
 
Restaurace
Přejete si povečeřet pod mořskou hladinou nebo přímo pod hvězdami? Žádný problém. Jste v Burj Al Arab…..  Pro hotelové hosty je přímo v resortu připraveno 9 restaurací a salonků.
Al Muntaha
Slovo muntaha znamená v arabštině konečný, nejzazší nebo nejvyšší a plně vystihuje tuto jedinečnou restauraci umístěnou 200 m nad hladinou moře, zavěšenou „ve vzduchu“, připomínající tvarem ležící knihu. Neopakovatelné výhledy na celý Perský záliv, Palm Jumeirah, ostrov World a pevninu v kombinaci s vynikající kulinářské speciality středomořské a evropské kuchyně činí z Al Muntaha místo hodné návštěvy. Kontakt se „zemí“ zajišťují nejrychlejší hotelové výtahy světa s rychlostí 6 metrů za 1 sekundu. U restaurace se nachází i Skyview Bar s nepřekonatelnou nabídkou koktejlů a drinků.
Al Mahara
Al Mahara, v překladu „lastura ústřice“, je restaurace určená pro milovníky mořských pochoutek. Nachází se pod hladinou oceánu, v úžasném podmořském světě obklopená exotickými rybami a mořskými živočichy, což vytváří naprosto fascinující a kouzelnou atmosféru. Jedinečné oválné akvárium, nejhezčí v Dubaji. Vstup do restaurace je tunelem ze zlata. Místní kuchaři, patřící mezi naprostou špičku v oblasti přípravy darů moře, budou hýčkat Vaše chuťové buňky nejčerstvějšími a nejlahodnějšími ingrediencemi. Restaurace se právem pyšní řadou prestižních ocenění a opakovaně bývá vyhlášená jako jedna z nejlepších restaurací světa.
Al Iwan
Restaurace Al Iwan („královská jídelna“), se nachází přímo v srdci nejvyššího atria světa lemovaného zlatými sloupy, u jedinečné vodní fontány, u které mohou hosté obdivovat vodu stříkající do výšky 42 m. Zde si vychutnáte nejvyhlášenější arabskou kuchyni.
Bab Al Yam
Neformální, příjemný Café restaurant s mezinárodní kuchyní, umístěny u venkovního bazénu s krásnými výhledy na moře Perského zálivu nabízí uvolňující atmosféru. Součástí restaurace je i bar.
Junsui
Junsui je japonský výraz a znamená „čistý“ nebo „ryzí“. A přesně taková je nová, autentická, asijská restaurace v nákladných interiérech v 1. patře hotelu Burj Al Arab s výhledy na Perský záliv. Tato luxusní asijská restaurace nabízí jedinečné speciality japonské, čínské, thajské, indonéské a korejské kuchyně. Tým 43 asijských kuchařů připravuje jídla přímo před očima hostů. K dispozici je také koktejlový salonek, vhodný na drink před jídlem či po jídle.
Majlis Al Bahar
Neformální restaurace se středomořským jídelním lístkem se nachází na privátní pláži hotelu. Fascinující výhled na samotný hotel Burj Al Arab i oceán. Neobyčejným zážitkem je posezení s vybraným koktejlem na baru při sledování západu slunce, večeře za svitu měsíce či páteční plážové grilování
Sahn Eddar
Sahn Eddar („recepce domu“), je perfektním místem pro ranní kávu, odpolední čaj nebo večerní posezení u sklenky vína nejlepších světových značek. Symfonie klasických zvuků, mramor, mozaiky a měkké světlo pochodní. Nalezne ji na úpatí nejvyššího atria světa, v prvním patře hotelu, na pozadí ohromné vodní plochy.
Skyview Bar
Nachází se hned vedle restaurace Al Muntaha , skvělé místo pro odpolední čaj, drink před jídlem i po večeři, servírovaný v atmosféře přepychu a pohodlí a s výhledy na ostrovy Palm, World a pobřeží Jumeirah Beach.
Juna Lounge
Klasika i rafinovaná sofistikace je zarušena nabídkou jedinečně sametové whiskey a výběrem z prvotřídních kubánských doutníků.

Speciální atrakcí hotelu Burj Al Arabje je „Kulinářský výlet" – menu o pěti chodech, při kterém máte jedinečnou šanci ochutnat všechny kuchyně, které hotel nabízí, arabskou, asijskou, plody moře a mezinárodní. Pokud jste labužník, nenechte si rozhodně tento čistý dekadentní gastronomický zážitek ujít.
 
Ubytování
Jeden z nejhonosnějších hotelů na celém světě, čtvrtý nejvyšší hotel na světě, hotel Burj Al Arab nabízí ve 27 dvojitých patrech výběr z 202 superluxusních apartmánových mezonetových pokojů (170–780 m2) s celoplošnými panoramatickými okny a výhledem na dubajské pobřeží. S jednou či dvěma ložnicemi v podobě apartmá Diplomatic Suite, Panoramic a Club Suite, Prezidentské apartmá a dvě Královská apartmá, která sahají přes 25. patro.
Všech 202 apartmá má prosklené stěny, které hostům dopřávají výhled na pláž Jumeirah a teplý Perský záliv a balkon do atria hotelu. Všechna jsou mezonetová, obložená mramorem, žulou, mozaikou a kvalitními tkaninami. Samozřejmostí jsou nejmodernější technologie a elektronický systém, který umožňuje kontrolovat prostředí pokoje pomocí otisku prstu. Ve vnitřním vybavení apartmá nechybí vedle jídelní a obývací části prostor pro kancelář s laptopem, přístupem na internet, soukromým faxem, tiskárnou a kopírkou, ovládání osvětlení, závěsů a klimatizace stiskem jediného tlačítka, 42'' plazmová obrazovka, DVD, 93 kabelových programů a 2 hotelové informační stanice, v koupelně potřeby pro muže i ženy značky Hermes, sprcha a vana se speciálním, dekadentním menu hudby a aromaterapie s koupelovými oleji, které připravuje komorník, jídelní stůl, trezor, výběr ze 17 polštářů a dek pro Vaše pohodlí, dětské doplňky a privátní bar a mini bar na pokoji. Luxus je vážně všude, pokoje jsou vybaveny nejmodernějšími vymoženostmi. Ploché televizní obrazovky vyjíždí ze skrytých míst, v místnostech je třeba i přes dvacet telefonů, vše na dálkové ovládání a elektrické. Kamera u vstupních dveří je samozřejmostí. Naštěstí, pokud si nejste jisti ovládáním, je neustále k dispozici personál, který vám ochotně napustí třeba i vanu…Maximálně zážitková je kategorie Panoramic Suite. Apartmá má skla po celém obvodu, takže se kocháte krásným výhledem z vysokých pater. Každé patro obsluhuje vlastní recepce.

Kategorie ubytování:

Apartmá One Bedroom Deluxe Suite ( 170m2)
Luxusní suita umístěná ve dvou podlažích spojených stylovým točitým schodištěm. V nižším podlaží se nachází prostorný obývací pokoj, jídelní stůl pro 4 osoby, soukromý barový pult a koupelna pro hosty. V horním podlaží je šatna, ložnice s postelí velikosti king size nebo dvě oddělené postele twin a luxusní koupelna s jacuzzi. Vhodné až pro tři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do dvanácti let.
Apartmá Two Bedroom Deluxe Suite (335m2)
Luxusní dvoupodlažní suita se dvěma ložnicemi a kuchyní nabízí nádherné výhledy na oceán. Vhodné pro odpočinek, relax i zábavu. V nižším podlaží se nachází obývací pokoj s velkým salonem, jídelní stůl pro 6 osob, kuchyň se samostatným vstupem pro komorníka, malý pracovna s šachovým stolem, koupelna pro hosty. Ve vyšším podlaží nabízí suita ložnici s postelí velikosti king size s luxusní koupelnou a šatnou a dále druhou ložnici se dvěma postelemi twin a další luxusní koupelnou. Obě podlaží jsou spojena nádherným točitým schodištěm. Ubytovat se zde může až pět dospělých či čtyři dospělí a dvě děti do 12 let.
Apartmá Panoramic Suite (225m2)
Obě patra dvoupodlažní suity nabízí úchvatné výhledy na Perský záliv díky obrovským skleněným stěnám sahajícím od podlahy ke stropu a neobyčejně luxusní prostředí. V nižším patře se nachází prostorný obývací pokoj s velkým salonem, jídelní stůl pro 4 osoby, soukromý barový pult, koupelna pro hosty a šatna. V horním podlaží je k dispozici ložnice s postelí velikosti king size nebo dvěma oddělenými postelemi, luxusní koupelna a šatna. Vhodné pro dva až tři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do 12 let.
Apartmá Club Suite (330m2)
Výhled na moře i poušť a jedinečné vybavení pro rekreaci činí z tohoto apartmá skvělou volbu pro soukromou zábavu i pracovní cesty. Ve spodním patře je umístěn obývací pokoj se salonem, stůl na snooker, jídelní stůl pro šest osob, koktejlový bar, umývárna pro hosty a šatna, v horním atika s posezením, šatna, ložnice s lůžkem king a luxusní koupelnou. Tento pokoj ubytuje až tři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do 12 let.
Apartmá Diplomatic Suite (670m2)
Je velmi prostorné tří ložnicové apartmá, má tedy dostatek místa pro zábavu i bydlení, aby zajistilo, že Vy a Vaše rodina si užijete své prázdniny nebo s lehkostí pobavíte své přátele. Spodní úroveň se skládá ze tří obývacích částí, jídelní časti se stolem pro osm osob, kuchyně, samostatného vstupu pro personál, studovny s knihovnou, soukromého barového pultu s posezením pro čtyři lidi a ložnice s lůžky twin s luxusní koupelnou. Horní úroveň skrývá dvě hlavní ložnice, každou s lůžky king a přilehlou přepychovou koupelnou. Ubytuje až sedm dospělých nebo šest dospělých a dvě děti do 12 let.
Apartmá Presidential Suite (667m2)
Z výšky 24. patra přináší výhled na vody Perského zálivu, nepřekonatelný luxus, prostor, výzdobu a doplňky apartmá se soukromým barem, velkou jídelnou s kuchyní, samostatným vstupem pro služebné, studovnou s knihovnou a salonkem ve stylu majlis v prvním poschodí a hlavní a druhou ložnicí s vlastními mramorovými koupelnami s vanou a sprchou a porcelánovým vybavením v horním poschodí. Je vhodné pro nejvýše pět dospělých nebo čtyři dospělé a dvě děti do 12 let.
Apartmá Royal Suite (780m2)
Skládá se ze dvou velkolepých a bohatých apartmá na 25. Patře a jsou posledním výkřikem luxusu s bohatě zdobenými interiéry, majestátními barvami a přepychovým vybavením. Ke zvláštním privilegiím patří soukromý výtah a kino, speciální doplňky jako mramorovo-zlaté schodiště, vyšívané koberce s leopardím potiskem, podlahy z mramoru z Carrarry a mahagonový nábytek. Dolní patro zaujímá jídelna, salon s recepcí ve stylu arabského majlis a knihovna. Horní patro je rozdělené na hlavní ložnici s postelí s rotujícími nebesy se čtyřmi obrazy a druhou ložnici, obě s přilehlými, mramorovými koupelnami s velkou vanou, sprchou, jemným porcelánovým vybavením a kosmetikou a parfémy Hermes. Ubytuje až pět dospělých či čtyři dospělé a dvě děti do 12 let.
 
 
Stravování
Snídaně formou bufetu v restauraci AL IWAN nebo BAB AL YAM nebo přímo ve vašem pokoji.
Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou á la carte.

Platební karty
VISA, EUROCARD/MASTERCARD
 

Poloha na mapě ?

Video

Burj Al Arab

Burj Al Arab

Koupelna v Burj Al Arab Suites

Burj Al Arab

WILD WADI WATERPARK

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
08. 05. - 12. 05. 2021 Last minute 5 dní letecky Praha snídaně
80 410 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Emirates

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
08. 05. - 15. 05. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
128 770 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Emirates

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
08. 05. - 15. 05. 2021 8 dní letecky Praha snídaně
182 090 Kč 157 851 Kč -13% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnic.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnice, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha v nejnižší knihovací třídě
* vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou
* privátní transfer letiště - hotel - letiště
* asistenční služby v českém jazyce

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* pobytovou taxu AED 15/pokoj/noc splatnou na místě
08. 05. - 15. 05. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
123 490 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Fly Dubai z Prahy

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
08. 05. - 17. 05. 2021 10 dní letecky Praha snídaně
227 190 Kč 199 827 Kč -12% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnic.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnice, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha v nejnižší knihovací třídě
* vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou
* privátní transfer letiště - hotel - letiště
* asistenční služby v českém jazyce

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* pobytovou taxu AED 15/pokoj/noc splatnou na místě
08. 05. - 18. 05. 2021 Last minute 11 dní letecky Praha snídaně
177 100 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Emirates

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
08. 05. - 19. 05. 2021 12 dní letecky Praha snídaně
272 290 Kč 241 902 Kč -11% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnic.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnice, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha v nejnižší knihovací třídě
* vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou
* privátní transfer letiště - hotel - letiště
* asistenční služby v českém jazyce

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* pobytovou taxu AED 15/pokoj/noc splatnou na místě
08. 05. - 19. 05. 2021 Last minute 12 dní letecky Praha snídaně
193 200 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Emirates

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
08. 05. - 22. 05. 2021 Last minute 15 dní letecky Praha snídaně
241 490 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Emirates

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
08. 05. - 22. 05. 2021 Last minute 15 dní letecky Praha snídaně
236 210 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Fly Dubai z Prahy

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
08. 05. - 29. 05. 2021 Last minute 22 dní letecky Praha snídaně
354 200 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Emirates

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
08. 05. - 29. 05. 2021 Last minute 22 dní letecky Praha snídaně
348 920 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Fly Dubai z Prahy

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
09. 05. - 13. 05. 2021 Last minute 5 dní letecky Praha snídaně
75 130 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Fly Dubai z Prahy

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
09. 05. - 14. 05. 2021 Last minute 6 dní letecky Praha snídaně
91 260 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Fly Dubai z Prahy

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
09. 05. - 16. 05. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
128 770 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Emirates

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
09. 05. - 16. 05. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
147 853 Kč 130 163 Kč -12% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Ceny zájezdů jsou kalku.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Program zájezdu:

1. den PRAHA - DUBAJ
Odlet z Prahy. Odbave ní 2 h před odletem. Přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.

2. - 6. den POBYT V DUBAJI
Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru ve měs tě (hotely organizují 2x denně zdar ma transfery na pláž) či v hotelu pří mo na pláži (plážové hotely jsou o ně co dražší). Volný program. V Dubaji jsou ideální nákupní mož nosti za příznivé ceny. Možnost vy užití široké na bíd ky fakul tativních výletů s českým de legátem - půldenní pro hlídka města, výlet do sou sedního emi rátu Sharjah, pouštní safari s večeří.

7. den DUBAJ
Snídaně. Volno na koupání a ná kupy.

8. den ODLET A PŘÍLET DO PRAHY
Transfer na letiště, odlet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE
- leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha na letech společnosti Emirates
- letištní a palivové poplatky
- privátní transfery letiště - hotel - letiště
- 7 x nocleh ve vybraném hotelu a uvedeném typu pokoje
- 7 x stravování uvedenou formou
- asistenci partnerské CK a delegáta
- povinné pojištění CK proti úpadku

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE
- fakultativní výlety
- pobytová taxa - platí se v hotelové recepci konkrétního hotelu. Hotel 4* - 15-30 AED za pokoj a noc, hotel 5* - 15-40 AED za pokoj a noc
- pojištění léčebných výloh, viz nabídka v CK
09. 05. - 16. 05. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
123 490 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Fly Dubai z Prahy

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
09. 05. - 16. 05. 2021 8 dní letecky Praha snídaně
182 090 Kč 157 851 Kč -13% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnic.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnice, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha v nejnižší knihovací třídě
* vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou
* privátní transfer letiště - hotel - letiště
* asistenční služby v českém jazyce

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* pobytovou taxu AED 15/pokoj/noc splatnou na místě
09. 05. - 18. 05. 2021 10 dní letecky Praha snídaně
227 190 Kč 199 827 Kč -12% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnic.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnice, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha v nejnižší knihovací třídě
* vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou
* privátní transfer letiště - hotel - letiště
* asistenční služby v českém jazyce

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* pobytovou taxu AED 15/pokoj/noc splatnou na místě
09. 05. - 19. 05. 2021 Last minute 11 dní letecky Praha snídaně
177 080 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Emirates

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
09. 05. - 19. 05. 2021 Last minute 11 dní letecky Praha snídaně
171 800 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Fly Dubai z Prahy

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
09. 05. - 20. 05. 2021 12 dní letecky Praha snídaně
272 290 Kč 241 902 Kč -11% Detaily

Seniorská sleva Sleva pro handicapované Pobytové

Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnic.. Celý popisek
Poznámka: U vánočních a silvestrovských pobytů si něk.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba - deluxe suite, 1 ložnice, snídaně
Poznámka:
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:
* leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha v nejnižší knihovací třídě
* vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou
* privátní transfer letiště - hotel - letiště
* asistenční služby v českém jazyce

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* pobytovou taxu AED 15/pokoj/noc splatnou na místě
09. 05. - 23. 05. 2021 Last minute 15 dní letecky Praha snídaně
236 190 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Fly Dubai z Prahy

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
09. 05. - 23. 05. 2021 Last minute 15 dní letecky Praha snídaně
241 470 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Emirates

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
09. 05. - 30. 05. 2021 Last minute 22 dní letecky Praha snídaně
354 180 Kč Detaily
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, l.. Celý popisek
Stručná poloha: Dubai - Jumeirah Beach cca 30 minut o.. Celý popisek
Základní cena: Osoba, deluxe marina suite, snídaně, let s Emirates

Pokoj: S1/2+3DL1L - Deluxe Marina Suite pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 3 dětí
Stručná poloha:
Dubai - Jumeirah Beach
cca 30 minut od letiště v Dubaji
na umělém ostrově v moři

Speciální nabídka:
Možnost příplatku na transfer Rolls Roycem - 4500 na osobu.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění a připojištění Generali nebo Kooperativa, turistickou taxu (platí se na místě).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Další používané názvy

 • Burj Al Arab
 • Burj Al Arab De Luxe
 • Burj Al Arab Jumeirah
 • Burj Al Arab Plus
 • Dubaj-Hotel Burj Al Arab, Dubaj
 • Hotel Burj Al Arab

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 10:00 - 18:00
Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko