Jumeirah Beach Hotel hotel

Jumeirah Beach Hotel je jedním z nejluxusnějších míst v Dubaji. Unikátní architektura připomínající lámající se mořskou vlnu je vyjádřením úcty k námořním arabským tradicím. Hotel Jumeriach Beach byl oficiálně otevřen v listopadu 1997 a posunul využití volného času, pohodlí a excelentní pohostinství ...

15 332 zájezdů 2 400 last minute od 23 042 Kč

Popis hotelu ?

www.jumeirahbeachhotel.com

Jumeirah Beach Hotel je jedním z nejluxusnějších míst v Dubaji. Unikátní architektura připomínající lámající se mořskou vlnu je vyjádřením úcty k námořním arabským tradicím. Hotel Jumeriach Beach byl oficiálně otevřen v listopadu 1997 a posunul využití volného času, pohodlí a excelentní pohostinství do nových sfér. Budova má celkem 26 pater a její rozměry dosahují 93 m do výšky a 275 m do délky.
550 luxusních prostorných pokojů, 48 exclusivních suite (vše s výhledem na moře) a ještě luxusnější vilový komplex Beit Al Bahar (19 vil) umístěný přímo na pláži uspokojí nejvyšší nároky na pohodlí a luxus.
Extravagantní hotel dokáže uspokojit i ta nejtajnější přání svých hostů.
Interiéru dominuje atrium s 90 m vysokou plastikou se zobrazením satelitního pohledu na Zemi s centrem ve Spojených arabských emirátech. Celá výzdoba vnitřních prostor se nese v duchu čtyř základních přírodních živlů: vody, země, vzduchu a ohně.
"Oblouk z třpytivého skla" disponuje soukromou pláží přímo u hotelu, ke sportovnímu vyžití slouží 3 velké bazény v pečlivě udržované zahradě, tenis, squash, fitness, aerobic, potápění, lázeňské centrum s vířivkou, saunou, párou a masážemi. Osmnáct restaurací, kavárny, noční bary, anglická hospoda a beach bar. Bonbónkem, zejména pro rodiny s dětmi, je volný vstup do vodního parku Wild Wadi, který se nachází vedle samotného hotelu.
Jumeirah Beach Hotel patří do hotelového řetězce Jumeirah spolu s hotely a resorty Burj Al Arab, Madinath Jumeirah, Jumeirah Emirates Tower, Jumeirah Zabeel Saray či Jumeirah Bab Al Shams v Dubaji, Jumeirah at Etihad Towers v Abu Dhabi a dalšími hotely ve Frankfurtu, Istanbulu, Londýně, New Yorku, Římě, Shanghai, Baku, Mallorce či na Maldivách.
Hotel Jumeirah Beach je nositelem řady prestižních ocenění a pravidelně se zařazuje mezi nejoblíbenější v Dubaji.
 
Poloha
Luxusní resort špičkové kvality a unikátní moderní architektury, se nachází v bezprostřední blízkosti legendárního hotelu Burj Al Arab a komplexu Madinat Jumeirah, přímo na dlouhé písečné pláži Jumeirah Beach. Vedle hotelu naleznete vodní park Wild Wadi (pro hotelové hosty vstup zdarma). Centrum města Dubaj je vzdáleno cca 18 km a je dobře dostupné taxi nebo hotelovými limuzínami. 4x denně též bezplatný hotelový transfer. Na mezinárodním letišti v Dubaji jste do 30 minut (cca 25 km).
 
Vybavení
Designem budova připomíná arabskou plachetnici dhow. Rozkládá se na ploše více než 2500 m2 a nabízí to nejmodernější technické vybavení. Rozměry 26 poschoďové hotelové budovy dosahují 93 m do výšky a 275 m do délky. Klientům nabízí veškerý komfort pětihvězdičkového životního stylu okouzlí všechny smysly. Architektonicky velmi odvážně řešený luxusní hotel nabízí svým klientům velkolepou vstupní halu s recepcí, pokojový servis (24 hodin denně), výtahy, v celém areálu je možnost bezdrátového internetu WI-FI zdarma, obchodní centrum s 26 značkovými obchody a boutique, půjčovnu aut, centrum pořádání svateb, centrum exkurzí a výletů, kadeřnický salón, služby poslíčka, prádelnu a čistírnu oblečení, salón krásy, zdravotnické služby, business centrum otevřené 24 hodin denně a sekretářské služby. V hotelu se nachází i moderní centrum pro pořádání konferencí a banketů až pro 1100 osob.
K venkovnímu vybavení patří 2 plavecké bazény, olympijský bazén, dětský bazén, relaxační bazén, bazén Executive s podvodní hudbou (všechny teplotně regulované), několik teras na slunění (lehátka, slunečníky a ručníky samozřejmě zdarma).
Čtyřikrát denně zdarma transport do centra Dubaje a za nákupy k těm nejvyhledávanějším obchodním centrům, či za lyžováním do Ski Dubai. Proč si neprohlédnout zblízka některý typický obrázek města a nezaposlouchat se do jeho zvuků… smlouvat na tržišti, nakoupit v jedněch z největších nákupních center na světě, prohlédnout si nejluxusnější čtvrti nebo prozkoumat historické památky a muzea nebo si zaližovat na klimatizované sjezdovce? Dubaj je truhlou plnou pokladů a neustále překvapuje....
 
Pro děti
Dětský klub Sinbad´s Kids Club (zdarma) s bazénem a hřištěm ve tvaru lodě je otevřen pro děti ve věku od 2 do 12 let. Pro Vaše nejmenší je připravena celá řada zajímavých programů a soutěží, které jsou vedeny zkušenými pedagogickými pracovníky. K dispozici je rovněž babysitting pro děti ve věku 0 až 2 roky. Dále dětská hřiště, klub pro dospívající mládež, rodinný klub a samozřejmě vodní park Wild Wadi (vstup zdarma).

Wild Wadi Water Park
Hned u hotelu, přímo na pláži, se nachází skvělý aquapark Wild Wadi Waterpark (pro hotelové hosty Jumeirah Beach vstup zdarma). Každý v Dubaji ví, že i v těch nejteplejších dnech, kdy Vám přijde, že je sto stupňů ve stínu, potřebujete pocákat, postříkat nebo prostě skočit střemhlav do vody, je tím nejlepším místem Wild Wadi vodní park. Park má v nabídce pestrý výběr atrakcí a zábavy, které se rozhodně postarají o nejeden fantastický zážitek z dovolené pro Vás i Vaše děti. Můžete popíjet koktejly v baru, s přáteli bojovat s umělými vlnami, se svou láskou plout línou řekou a se svými potomky se znovu vrátit do dětství. Pro hotelové hosty je vyhrazen speciální vstup přímo z resortu a neomezený počet vstupů do parku zdarma. Každý čtvrtek jsou pořádány stále populárnější večery pro dámy (Ladies nights), kdy je vstup do parku povolen pouze ženám.
 
Lázně, welness, Spa
Hotelové lázně se nacházejí ve sportovním centru hotelu The Pavillon Sports Club. Pro hosty jsou připraveny 2 sauny (zdarma), parní lázně (zdarma), 2 masážní místnosti, 3 jacuzzi a vnitřní bazén. Z procedur se můžete těšit na aromaterapii, reflexologii, shiatsu a švédkou masáž. V nabídce nechybí ani salón krásy s pověstnými omlazujícími kúrami.
 
V Jumeirah Beach Hotel se Vám nikdy nestane, že byste neměli co dělat. Můžete se ponořit do azurové vody, naučit se s dětmi nové hry, potápět se s delfíny u korálových útesů, prohlédnout si letovisko při projížďce na Segway (dvoukolová osobní vozítka), užít si bazénů a dalších vodních sportů, zahrát si plážový fotbal s palmovými brankami či na kurtech trénovat svůj tenisový servis, využít velejbalové či basketbalové hřiště nebo vyrazit motorovou jachtou na výlet po okolí. Máte možnost také golfu na několika excelentních golfových hříštích v okolí.
 
Sportovní centrum The Pavillon Sports Club
Sportovní centrum The Pavillon Sports Club je dvoupodlažní budova s plochou přibližně 2500 m2 a nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit a zábavy. Hostům je k dispozici plně vybavené velké fitness centrum s tělocvičnou a posilovnou (zdarma), můžete si zacvičit aerobik (zdarma), jógu (zdarma), karate (zdarma), pilates (zdarma). Dále jsou k dispozici 3 klimatizované squashové kurty, 7 špičkových tenisových kurtů v tenisovém areálu PBI Tennis Center, 5 bazénů s kontrolovanou teplotou (zdarma), 6 m horolezecká stěna (zdarma) a fotbalové hřiště, na kterém jsou dvakrát ročně pořádány fotbalové kempy pro mládež. V rámci sportovního centra funguje i potápěčské centrum The Pavillon Dive Centre, které nabízí profesionální kurzy potápění a špičkový servis při bádání v hlubinách zálivu a centrum vodních sportů s širokým výběrem aktivit na vodě.
 
Seawings
Exkluzivně pro hosty nabízí hotel 40 minutovou leteckou soukromou exkurzi s kluzákem. Během úžasného letu můžete obdivovat nádherné moře, pláže, nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, typický vzhled dubajského pobřeží upravený umělými ostrovy, jako Palm Island, World Islands a další ikony města, které jsou s ním již nezapomenutelně spjaty.
 
Premium Boat Charter
Exkluzivně pro své hosty také hotel nabízí řadu plaveb na jachtě. Hosté si mohou vybrat z různých itinerářů, zahrnujících romantickou večeři, pracovní obědy či teambuildingy. Všechny plavby vám zaručují naprosté soukromí a diskrétnost.
 
Pláž
Nádherná soukromá pláž Jumeirah Beach, s bílým pískem, se nachází přímo u hotelu a je vyhrazena pouze hotelovým hostům. Lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Restaurace s barem na pláži.
Široká nabídka vod­ních sportů (windsurfing, vodní lyžování, kajaky), rybaření na volném moři, jachty, umělý korálový útes pro milovníky potápění,
 
Restaurace a bary
Více než v 17 různých restauracích a barů nabízí výběr těch nejlepších pokrmů a nápojů z celého světa. Hosté mohou využívat i restaurace v ostatních hotelech společnosti Jumeirah po celé Dubaji.
Al Khayal
Extravagantně a velmi stylově zařízená restaurace v arabském duchu představuje to nejlepší z Libanonu – pohostinnost, vřelé přivítání, neustálý úsměv a ty nejlepší chutě a vůně. Servíruje speciality libanonské kuchyně à la carte se záplavou ovoce a s nabídkou širokého množství mezinárodních nápojů s doprovodem živé hudby a břišních tanečnic.
Beachcombers
Chcete-li cítit teplý bílý písek mezi prsty na nohou a poslouchat šumění moře povedou Vaše kroky do Beachcombers, kde se s výhledem na Arabské moře a hotel Burj Al Arab, vzbuzující úctu, podává kuchyně Dálného Východu s příchutí té asijské a prozářené koktejly při západu slunce. Pro děti je připraven speciální dětský koutek na hraní, stejně jako menu určené jen pro ně. Restaurace se pyšní řadou ocenění.
Carnevale
Jedinečná italská stylová restaurace s působivým luxusním designem. Klimatizovaná část, i ta pod širým nebem, nabízí nezapomenutelný výhled na Burj Al Arab, přístav s luxusními jachtami i Arabské moře. Skvělá italské kuchyně, doplněná výběrem těch nejlepších červených a bílých vín, aperitivů a ostatních alkoholických i nealkoholických nápojů
Der Keller
Železná vrata pod oblouky z červených cihel a za nimi typická bujará německá restaurace ve venkovském stylu, s naprosto neněmeckým výhledem na palmy a bílý písek. Nabízí klasická středoevropská jídla a k pití je hostům kromě jiného servírováno pivo nejznámějších německých pivovarů.
Dhow and Anchor
Populární restaurace, které se podařilo spojit neslučitelné. Arabské tradice a atmosféru s klasickým anglickým pubem! Velká plazmová televize pro sportovní přenosy a speciality i klasická ostrovní jídla, předkrmy, hlavní chody a nápoje, včetně po celém městě vyhlášených Fish ‚n‘ Chips.
Go West
Americký divoký západ, indiáni, kovbojové, osadníci a živá country hudba... A k tomu nějaké to jídlo a pití.... Nechte se unést....
La Parilla
Argentina - to je vášeň... a jen kousek od nebe! Pravidelné temperamentní vystoupení tango tanečníků, kteří zpříjemňují hostům kulinářské zážitky z kuchyní Latinské Ameriky.
La Veranda
Pravá italská pizzerie se nachází v nádherném a klidném prostředí přístavu plného jachet a kromě pověstné pizzy nabízí i výborné saláty, těstoviny a další italské speciality.
Latitude
Famózní mix jídel arabské, indické, holandské, italské, malajské, čínské, thajské a japonské kuchyně připravovaných přímo před Vámi, při vyhlášených kuchařských show. Výborné jsou taky zdejší ryby a pochoutky z mořského světa.
Marina
Romantické umístění přímo ve vodách zálivu ve spojení s nádherným výhledem na pobřeží Dubaje i celý Perský záliv a jedinečné mořské speciality činí z restaurace místo, které rozhodně stojí za to navštívit.
Villa Beach
Terasa s naleštěnými dřevěnými podlahami, kde se budete cítit na míle vzdálení od ruchu města. Přitažlivé prostředí se skvěle doplňuje s jídelníčkem stvořeným s vášní a chutí. Jídlo bude ve Vás evokovat inspirativní konverzaci a nezapomenutelnou kulinářskou vzpomínku.
Waterfront
Plážová neformální restaurace se zaměřením na zdraví životní styl. Nachází se přímo u hotelového sportovního centra a nabízí zdravé snídaně, obědy i večeře, velký výběr džusů z čerstvého ovoce, sendviče a omelety.
Ocean Blue
Bazénový bar, ideální zastíněné místo pro úkryt před žhavým sluncem. Nekonečný výběr koktejlů, ovocných džusů a dalšího občerstvení včetně lehkých obědů.
Palm Court
Znamenitá kavárna s okouzlujícími interiery. Při šálku té nejlepší kávy či znamenitého čaje můžete relaxovat a nabrat nové síly.
The Apartment Lounge + Club
Jeden z nejlepších noční klubů v Dubaji, pověstný temperamentními večery s hudbou prezentovanou světovými i místními DJ´s patří mezi centrum noční zábavy v hotelu.
Uptown Bar
Ve 24. patře hotelu se nachází elegantní koktejlový bar s venkovní terasou a klimatizovaným salonkem a nabízí perfektní atmosféru, doplněnou okouzlujícím výhledem na noční Dubaj.
360°
Stylový bar na střešní terase restaurace Marina je velmi populárním místem na odpočinek po horkém dni. Nabízí velmi příjemné a neformální prostředí pro romantický večer s okouzlujícími výhledy na noční Dubaj z ptačí perspektivy.
 
Ubytování:
Tento extravagantně navržený hotel nabízí požitek z nekonečného prostoru a světla v každém z luxusních pokojů a apartmá. Naleznete zde více než 600 prostorných pokojů, suite a plážových vil, s ničím nerušeným výhledem na moře, z oken přes celou stěnu. Všichni hosté se mohou těšit na panoramatický výhled na moře nebo na pevninu z pokojů, které jsou elegantně vyzdobeny, přepychově vybaveny a se skvěle dořešenými detaily.
 
Luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti do 12 let mají nejméně 50m2, což převyšuje celosvětový standart mezi interhotely. V souladu s jeho jedinečnou architekturou jsou i hotelové pokoje dotvářeny jasným rukopisem: kombinují se zde přepychové barevné látky, ručně vyrobený nábytek a umělecká díla (obrazy) z omezených edicí. Koupelny s vanou i sprchou také vybočují ze zažitých standardů. Každý pokoj má vlastní, individuálně nastavitelnou klimatizaci, přímou telefoní linku, Wi-Fi, tiskárnu, kopírku a fax, TV s plochou obrazovkou a širokým výběrem satelitních kanálů, rádio, iPod přípojka, minibar, varnou konvici (káva a čaj zdarma), trezor, žehlící prkno, alarm, vysoušeč vlasů, župany a domácí obuv, noviny zdarma.
 
Ocean Deluxe Room 50m2
Nabízí výběr ze dvou velikostí postelí (king a twin), prostorné posezení, samostatnou sprchu a vanu a skvělý výhled na záliv. - bez balkonu Maximální obsazenost: 2 dospělí a 2 děti do 12let, nebo 3 dospělí
Ocean Deluxe Balcony Room 50 m2
Je o krok blíže k moři, nabízí navíc balkón s nezapomenutelným výhledem. Maximální obsazenost: 2 dospělí a 2 děti do 12let, nebo 3 dospělí
Další pokoje a apartmá přináší svým hostům privilegia jako přístup do Club Executive Lounge, salonku s přednostní recepcí, snídaně servírované v Latitude nebo přímo na pokoji. Hosté s dětmi mají přístup do Premium Leisure Clubu, kde jsou také servírovány snídaně. V Club Executive a Premium Leisure saloncích jsou po celý den podávány káva, čaj a nealko nápoje. Hosté mají dále přístup ke Club Executive bazénu a Club Eight, žehlení na pokoji, každý den happy hour, před večeří chuťovky a koktejly, bezplatný WiFi internet, výběr z mezinárodních novin a časopisů a možnost půldenního pronájmu zasedací místnosti (pokud je volná).
Ocean Premium Leisure Club Room 50 m2
Nabízí úžasné výhledy a můžete si být jisti excelentním servisem. Maximální obsazenost: 2 dospělí a 2 děti do 12let nebo 3 dospělí
Ocean Junior Suite 105 m2
V tomto apartmá můžete odpočívat v soukromí slunné terasy, stolovat al fresco nebo se bavit v obývací části. Maximální obsazenost: 2 dospělí a 2 děti do 12let nebo 3 dospělí
One Bedroom Ocean Suite 128 m2
Má oddělenou ložnici a obývací pokoj. Dále nabízí výhledy na moře, terasa či balkón s výhledem na Wild Wadi Waterpark, pláž nebo umělé ostrovy souostroví Svět. Maximální obsazenost: 2 dospělí a 2 děti do 12let nebo 3 dospělí
Two Bedroom Ocean Suite 162 m2
Má dvě ložnice, jednu s vlastní koupelnou a druhou s twin lůžky, obývací pokoj a některé i kuchyň. Maximální obsazenost: 4 dospělí a 2 děti do 12let nebo 5 dospělých
Three Bedroom Ocean Suite 215 m2
Má tři ložnice, jednu s vlastní koupelnou a další dvě s twin lůžky, obývací pokoj a většina i kuchyň. Maximální obsazenost: 6 dospělých a 2 děti do 12let nebo 7 dospělých
Beachcomber Suite 148 m2
Nabízí dvě ložnice, kuchyňský kout a dvě opalovací lehátka. Maximální obsazenost: 2 dospělí a 3 děti do 12let
Presidential Suite 160 m2
Prezidentské apartmá ve dvou patrech nabízí v horním velkou ložnici a koupelnu s vířivkou, v dolním patře obývací pokoj s barovým pultem a terasu. Maximální obsazenost: 2 dospělí a 2 děti do 12let nebo 3 dospělí
Royal Ocean Suite 216 m2
Královské apartmá nabízí ložnici s koupelnou, velký obývací pokoj s jídelním stolem pro 4 osoby, barovým pultem a 2 minibary. Maximální obsazenost: 2 dospělí a 2 děti do 12let nebo 3 dospělí
Beit Al Bahar – 19 plážových vil v arabském stylu
Speciální a exclusivní možností ubytování je vilový komplex Beit Al Bahar, který je součástí hotelu Jumeirah Beach. Vily se nacházející přímo na písečné pláži Jumeirah. Celý komplex tvoří 19 luxusních vil a to buď jednoložnicových nebo dvouložnicových, s king size lůžky zdobené baldachýny a měkkými poduškami. Vily jsou postaveny v arabské architektuře. Najdete zde vše k dokonalému úniku od každodennosti – snídaně u moře v odpočinkovém Villa Beach Restaurantu, návštěva Executive bazénu s exkluzivními Majilis stany, ochlazení ve vlastním zapuštěném bazénu, diskrétní úkryt v soukromé zahradě každé vily. Nikdy nebude chtít opustit krásnou skrýš své luxusní ložnice v beduínském stylu a soukromí tohoto přepychového místa. Každá vila je vybavena vlastní terasou a bazénem, luxusní mramorovou koupelnou s vanou a jacuzzi, arabským nábytkem, vlastním barovým pultem, laptopem s přístupem na internet, telefonem a satelitní televizí s DVD přehrávačem.
K vilovému komplexu patří Restaurace Villa Beach, která se nachází na pláži a nabízí středomořskou kuchyni. Mezinárodní kuchyni lze nalézt v Restauraci Café Wadi, do které mají přístup pouze hosté Beit al Baharu. Dále mají hosté přístup do Eight Clubu, odpolední čaj nebo kávu, každý den happy hour, před večeří chuťovky a koktejly, bezplatný internet a výběr z mezinárodních novin a časopisů.
 
Stravování
Snídaně formou bohatého bufetu, možno i večeře formou bufetu nebo v restauraci a la carte (speciální ceny pro klienty s polopenzí).
 
Platební karty
VISA, EUROCARD/MASTERCARD

Poloha na mapě ?

Video

Jumeirah Beach Hotel

Jumeirah Beach Hotel

WILD WADI WATERPARK

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
21. 01. - 24. 01. 2022 4 dny letecky Praha snídaně
34 291 Kč 27 090 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Ocean deluxe pokoj s balkónem)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 24. 01. 2022 4 dny letecky Praha snídaně
30 113 Kč 23 790 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (OCEAN DELUXE ROOM)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 24. 01. 2022 4 dny letecky Praha polopenze
33 405 Kč 26 390 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (OCEAN DELUXE ROOM)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 24. 01. 2022 4 dny letecky Praha polopenze
37 582 Kč 29 690 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Ocean deluxe pokoj s balkónem)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 25. 01. 2022 5 dní letecky Praha snídaně
44 797 Kč 35 390 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Ocean deluxe pokoj s balkónem)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 25. 01. 2022 5 dní letecky Praha snídaně
38 468 Kč 30 390 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (OCEAN DELUXE ROOM)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 25. 01. 2022 5 dní letecky Praha polopenze
43 405 Kč 34 290 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (OCEAN DELUXE ROOM)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 25. 01. 2022 5 dní letecky Praha polopenze
49 607 Kč 39 190 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Ocean deluxe pokoj s balkónem)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 24. 01. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha snídaně
52 982 Kč 38 131 Kč -28% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 2 dosp... Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 2 dosp., 0 dětí
Pokoj: OCEAN DELUXE - 2 dosp., 0 dětí
21. 01. - 24. 01. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha polopenze
57 343 Kč 41 283 Kč -28% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 2 dosp... Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 2 dosp., 0 dětí
Pokoj: OCEAN DELUXE - 2 dosp., 0 dětí
21. 01. - 26. 01. 2022 6 dní letecky Praha snídaně
55 177 Kč 43 590 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Ocean deluxe pokoj s balkónem)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 26. 01. 2022 6 dní letecky Praha snídaně
46 822 Kč 36 990 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (OCEAN DELUXE ROOM)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 26. 01. 2022 6 dní letecky Praha polopenze
53 278 Kč 42 090 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (OCEAN DELUXE ROOM)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 26. 01. 2022 6 dní letecky Praha polopenze
61 632 Kč 48 690 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Ocean deluxe pokoj s balkónem)
Let: 21:20 - 05:30 / 15:30 - 20:05
21. 01. - 25. 01. 2022 Last minute 5 dní letecky Praha snídaně
51 076 Kč 36 754 Kč -28% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 1 dosp... Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 1 dosp., 1 dětí
Pokoj: OCEAN DELUXE - 1 dosp., 1 dětí
21. 01. - 25. 01. 2022 Last minute 5 dní letecky Praha polopenze
55 438 Kč 39 906 Kč -28% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 2 dosp... Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 2 dosp., 0 dětí
Pokoj: OCEAN DELUXE - 2 dosp., 0 dětí
21. 01. - 26. 01. 2022 6 dní letecky Praha snídaně
46 316 Kč 36 590 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (OCEAN DELUXE ROOM)
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20
21. 01. - 26. 01. 2022 6 dní letecky Praha snídaně
54 924 Kč 43 390 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Ocean deluxe pokoj s balkónem)
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20
21. 01. - 26. 01. 2022 6 dní letecky Praha polopenze
61 506 Kč 48 590 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Ocean deluxe pokoj s balkónem)
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20
21. 01. - 26. 01. 2022 6 dní letecky Praha polopenze
52 898 Kč 41 790 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (OCEAN DELUXE ROOM)
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20
21. 01. - 26. 01. 2022 Last minute 6 dní letecky Praha snídaně
58 691 Kč 42 257 Kč -28% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 2 dosp... Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 2 dosp., 0 dětí
Pokoj: OCEAN DELUXE - 2 dosp., 0 dětí
21. 01. - 26. 01. 2022 Last minute 6 dní letecky Praha polopenze
67 204 Kč 48 409 Kč -28% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 2 dosp... Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - OCEAN DELUXE - 2 dosp., 0 dětí
Pokoj: OCEAN DELUXE - 2 dosp., 0 dětí
21. 01. - 27. 01. 2022 7 dní letecky Praha snídaně
53 151 Kč 41 990 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (OCEAN DELUXE ROOM)
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20
21. 01. - 27. 01. 2022 7 dní letecky Praha snídaně
63 531 Kč 50 190 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Ocean deluxe pokoj s balkónem)
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20
21. 01. - 27. 01. 2022 7 dní letecky Praha polopenze
71 379 Kč 56 390 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (O.. Celý popisek
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Ocean deluxe pokoj s balkónem)
Let: 09:15 - 18:25 / 19:30 - 23:20

Další používané názvy

 • Dubaj-Hotel Jumeirah Beach, Dubaj
 • Dubaj-Jumeirah Beach Hotel, Dubaj
 • Hotel Jumeirah Beach
 • Jumairah Beach Resort & Spa
 • JUMEIRAH BEACH
 • Jumeirah Beach Hotel
 • Jumeirah Beach Hotel - LUXUSNÍ SILVESTR V DUBAJI
 • Jumeirah Beach Hotel (HB)
 • Jumeriah Beach

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a  (naproti poště)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko