Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Spojené Arabské Emiráty - Khorfakkan - informace

Hledáte zájezd do Khorfakkanu, malebného přístavního města na východním pobřeží Spojených arabských emirátů? Naše zájezdy do Khorfakkanu vás zavedou do tohoto tichého ráje, který je známý svými krásnými plážemi, horskými scenériemi a klidnou atmosférou. Chorfakkan je malebné pobřežní město, které patří do emirátu Šardžá v Spojených arabských emirátech (SAE). Nachází se na východním pobřeží... Celý popis

Hledáte zájezd do Khorfakkanu, malebného přístavního města na východním pobřeží Spojených arabských emirátů? Naše zájezdy do Khorfakkanu vás zavedou do tohoto tichého ráje, který je známý svými krásnými plážemi, horskými scenériemi a klidnou atmosférou.

Chorfakkan je malebné pobřežní město, které patří do emirátu Šardžá v Spojených arabských emirátech (SAE). Nachází se na východním pobřeží Spojených arabských emirátů, poblíž Ománského zálivu. Toto místo je známé svými krásnými plážemi, horskými scenériemi a historickými památkami.

Hlavní atrakcí v Chorfakkanu je jeho malebné pobřeží. Město má krásné písčité pláže s tyrkysově modrou vodou, které jsou ideální pro slunění, plavání a vodní sporty. Díky skalnatému podmořskému světu je Chorfakkan také oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování.

Nedaleko Chorfakkanu se nachází významné historické památky, jako je Chorfakskanské hradlo. Tato pevnost byla postavena ve 14. století a sloužila jako vojenská obrana proti možným útokům. Nyní je to oblíbená turistická atrakce, která nabízí pohled na historickou architekturu a panoramatické výhledy na okolní krajinu.

Další zajímavostí v Chorfakkanu je místní rybářské přístaviště, kde můžete vidět tradiční rybářské lodě a sledovat rybáře při práci. Toto místo přináší pohled na autentický rybářský život a místní kulturu.

Chorfakkan je také známý svými horami a skalnatými cestami, které jsou ideální pro pěší túry a horská dobrodružství. Některé z těchto cest nabízejí panoramatické výhledy na pobřeží a omanské hory.

Celkově vzato, Chorfakkan je klidné a krásné místo, které láká návštěvníky svou přírodní krásou, historií a autentickým arabským životem. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají odpočinek, dobrodružství a krásné pláže na východním pobřeží Spojených arabských emirátů.

Mapa Khorfakkan - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko