Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Spojené Arabské Emiráty - Ras Al Khaimah - informace

Hledáte zájezd do Ras Al Khaimah, jednoho ze sedmi emirátů Spojených arabských emirátů? Naše zájezdy do Ras Al Khaimah vás zavedou do této exotické destinace, která je známá svými krásnými plážemi, písečnými dunami a pohostinným arabským prostředím. Rás al-Chajma je jedním z emirátů Spojených arabských emirátů (SAE) a nachází se na severu země, na pobřeží Perského zálivu. Tento emirát je známý... Celý popis

Hledáte zájezd do Ras Al Khaimah, jednoho ze sedmi emirátů Spojených arabských emirátů? Naše zájezdy do Ras Al Khaimah vás zavedou do této exotické destinace, která je známá svými krásnými plážemi, písečnými dunami a pohostinným arabským prostředím.

Rás al-Chajma je jedním z emirátů Spojených arabských emirátů (SAE) a nachází se na severu země, na pobřeží Perského zálivu. Tento emirát je známý svou bohatou historií, krásnou přírodou, památkami a luxusními letovisky.

Jednou z hlavních atrakcí v Rás al-Chajmě je Dlouhá pláž, což je jedna z nejkrásnějších pláží v celých SAE. Tato pláž nabízí jemný písek, tyrkysově modrou vodu a je ideální pro slunění, plavání a vodní sporty. Kromě toho je na pobřeží řada luxusních letovisek, které nabízejí prvotřídní ubytování, wellness centra a golfová hřiště.

Emirát je také známý svou bohatou historií a kulturním dědictvím. Dhayah Fort je historická pevnost postavená ve 16. století, která sloužila jako obranný hrad. Nyní je to turistická atrakce, která poskytuje pohled na minulost emirátu a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu.

Památkou na minulost je i tradiční tržiště v Al Jazeerah Al Hamra, opuštěné vesnici, která dříve byla rybářským a loďařským centrem. Nyní je to místo, kde můžete vidět tradiční domy a obchody a procházet se historickými uličkami.

Rás al-Chajma je také rájem pro milovníky přírody. Jeho skalnaté hory Hajar Mountains jsou oblíbené pro horské túry a outdoorové aktivity. V okolí emirátu se také nachází několik oáz, jako je Khatt Springs Oasis, kde můžete zažít klidné okamžiky a relaxovat ve termálních pramenech.

Celkově vzato, Rás al-Chajma je malebný emirát, který láká návštěvníky svou přírodní krásou, historií a luxusními letovisky. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají odpočinek, dobrodružství a pohostinnost na severu Spojených arabských emirátů.

Mapa Ras Al Khaimah - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko