Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srbsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Srbska? Poznávací zájezdy do této balkánské země vás zavedou do bohaté historie, tradiční kultury a malebných krajin. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat historická města, jako je Bělehrad, Novi Sad a Niš, která nabízejí různorodé památky a živou atmosféru. Srbsko, plným názvem Republika Srbsko, je stát nacházející se v jihovýchodní Evropě na... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Srbska? Poznávací zájezdy do této balkánské země vás zavedou do bohaté historie, tradiční kultury a malebných krajin. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat historická města, jako je Bělehrad, Novi Sad a Niš, která nabízejí různorodé památky a živou atmosféru.

Srbsko, plným názvem Republika Srbsko, je stát nacházející se v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Tato země má bohatou historii, kulturní dědictví a překrásnou přírodu, a je známá svými historickými památkami, kláštery, hory a pohostinnými lidmi.

Hlavním městem Srbska je Bělehrad, který se nachází na soutoku řeky Sávy a Dunaje. Město má bohatou historii a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat historické památky, jako je Bělehradský hrad a Kalemegdan.

Srbsko má rozmanité krajiny, zahrnující pohoří Balkán, řeky, jezera a národní parky. Tara National Park je známý svými divokými řekami a lesy. Kromě toho se Srbsko nachází na břehu Dunaje, což nabízí možnost plavby a pozorování přírodních krás.

Kulturní scéna Srbska odráží směs tradičních hodnot a moderního života. Země má bohatou hudební tradici a je známá svými tradičními tanci, jako je kolo. Srbsko má také bohaté folklorní tradice a kulturní festivaly, které slaví kulturní dědictví.

Historie Srbska zahrnuje období středověkého státního útvaru, osmanské nadvlády, účast v první a druhé světové válce a rozpad bývalé Jugoslávie. V roce 2006 se Srbsko stalo nezávislým státem po rozpadu Srbska a Černé Hory.

Kuchyně Srbska zahrnuje tradiční pokrmy, jako je ćevapi (grilované mleté maso), sarma (zelné závitky), pljeskavica (grilovaný mletý hovězí), a ajvar (papriková pasta). Srbská kuchyně je bohatá na maso, pečivo a koření.

Pro turisty, kteří hledají historii, krásnou přírodu a autentické kulturní zážitky, je Srbsko zajímavou destinací. Země nabízí nespočet možností pro prozkoumávání hradů, klášterů a krásných přírodních scenérií. Srbsko je místem, kde se setkává bohatá historie, nádherná příroda a pohostinnost místních obyvatel, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko