Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Ahungalla - informace

Hledáte zájezd do Ahungally, krásného letoviska na západním pobřeží Srí Lanky? Toto malebné místo nabízí nádherné pláže, tropickou přírodu a exotickou atmosféru. Ahungalla je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Můžete si užít sluneční koupání na písečných plážích, šnorchlování v průzračném moři a procházky po okolních plantážích. Tato destinace je známá také svou pohostinností místních... Celý popis

Hledáte zájezd do Ahungally, krásného letoviska na západním pobřeží Srí Lanky? Toto malebné místo nabízí nádherné pláže, tropickou přírodu a exotickou atmosféru. Ahungalla je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Můžete si užít sluneční koupání na písečných plážích, šnorchlování v průzračném moři a procházky po okolních plantážích. Tato destinace je známá také svou pohostinností místních obyvatel a možnostmi pro ochutnání tradiční srílanské kuchyně.

 

Ahungalla je malebné letovisko nacházející se na západním pobřeží Srí Lanky. Toto místo je známé svými krásnými plážemi, klidnou atmosférou a nádhernými tropickými krajinami. Ahungalla je ideálním místem pro turisty, kteří hledají odpočinek, sluneční záření a možnosti prozkoumání přírody.

Pláže v Ahungalle patří mezi nejvíce oblíbené atrakce. Bílý písek a teplé azurové moře vytváří ideální podmínky pro opalování, plavání a vodní sporty. Můžete si také užívat klidné procházky podél pláže nebo jízdu na vodních skútrech.

Městečko Ahungalla nabízí luxusní resorty, hotely a ubytování všech kategorií, což zajišťuje, že si návštěvníci mohou vybrat ubytování odpovídající svým preferencím. Mnoho resortů má vlastní wellness centra, bazény a restaurace s tradiční srílanskou kuchyní.

Pro milovníky přírody je Ahungalla výchozím bodem pro výlety do okolních přírodních rezervací a parků. Můžete navštívit Lunuganga, bývalou rezidenci architekta Geoffreyho Bawu, která je nyní otevřená veřejnosti jako muzeum. Přírodní krása místních mangrovových lesů a vodopádů dělá z Ahungally skvělé místo pro pozorování ptáků a prozkoumávání přírodního prostředí.

Kromě toho je Ahungalla také známá svými trhy a obchody se suvenýry, kde si můžete koupit tradiční srílanské výrobky, jako jsou šperky, textilie a koření.

Ahungalla je ideálním místem pro turisty, kteří touží po krásných plážích, přírodě a relaxaci v tropickém ráji. Je to místo, kde se setkávají přírodní krásy, kultura a odpočinek.

 

 

 

Mapa Ahungalla - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko