Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Bentota - informace

Hledáte zájezdy do Bentoty? Tato nádherná destinace na západním pobřeží Srí Lanky vás okouzlí svými nádhernými plážemi, palmovými háji a exotickou atmosférou. Můžete si užít sluneční koupání na písečných plážích obklopených kokosovými palmami, prozkoumávat tradiční rybářské vesnice, ochutnávat lahodnou srílanskou kuchyni a podnikat výlety do okolní přírody. Bentota je místem, kde se setkávají... Celý popis

Hledáte zájezdy do Bentoty? Tato nádherná destinace na západním pobřeží Srí Lanky vás okouzlí svými nádhernými plážemi, palmovými háji a exotickou atmosférou. Můžete si užít sluneční koupání na písečných plážích obklopených kokosovými palmami, prozkoumávat tradiční rybářské vesnice, ochutnávat lahodnou srílanskou kuchyni a podnikat výlety do okolní přírody. Bentota je místem, kde se setkávají relaxace a dobrodružství, a nabízí nezapomenutelné zážitky pro cestovatele hledající tropický ráj.

 

Bentota je malebné letovisko, které se nachází na západním pobřeží Srí Lanky, nedaleko města Colombo. Toto místo je známé svými nádhernými plážemi, luxusními hotely, vodními sporty a relaxační atmosférou. Bentota je oblíbeným cílem pro cestovatele, kteří hledají tropickou dovolenou na pobřeží Indického oceánu.

Pláže v Bentota jsou přímočaré a nádherné, s bílým pískem a kokosovými palmami, které nabízí dokonalý ráj pro opalování, koupání a procházky po pobřeží. Pláže jsou obklopeny luxusními hotely a resorty, které nabízejí prvotřídní ubytování, wellness centra a špičkovou gastronomii.

Bentota je také známá svými vodními sporty, včetně šnorchlování, potápění, surfování a jet ski. Můžete také podniknout relaxační plavbu po řece Bentota, která je obklopena tropickou vegetací a nabízí možnost pozorovat ptáky a krokodýly.

Místní rybáři a trhy jsou skvělým způsobem, jak ochutnat čerstvé mořské plody a tradiční srílanská jídla. Město Bentota má také několik trhů a obchodů, kde si můžete zakoupit suvenýry a místní řemeslné výrobky.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody je v okolí možnost navštívit město Balapitiya a organizovat výlety na pozorování mořských želv. Bentota je také výchozím bodem pro výlety do chráněných přírodních rezervací a návštěvu středověkého města Galle, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Celkově řečeno, Bentota je idylickým místem pro cestovatele, kteří hledají relaxaci, vodní sporty a luxusní pobyt v tropickém ráji na Srí Lance. Toto letovisko nabízí vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou u moře.

 

Mapa Bentota - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko