Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Beruwala - informace

Hledáte zájezdy do Beruwaly? Tato malebná destinace na západním pobřeží Srí Lanky vás nadchne svými nádhernými plážemi, klidnou atmosférou a možnostmi vodních sportů. Můžete si užít relaxaci na písečných plážích obklopených kokosovými palmami, prozkoumávat tradiční rybářské vesnice, ochutnávat srílanskou kuchyni a zkoumat místní trhy. Beruwala je ideálním místem pro klidnou dovolenou u moře, a... Celý popis

Hledáte zájezdy do Beruwaly? Tato malebná destinace na západním pobřeží Srí Lanky vás nadchne svými nádhernými plážemi, klidnou atmosférou a možnostmi vodních sportů. Můžete si užít relaxaci na písečných plážích obklopených kokosovými palmami, prozkoumávat tradiční rybářské vesnice, ochutnávat srílanskou kuchyni a zkoumat místní trhy. Beruwala je ideálním místem pro klidnou dovolenou u moře, a zároveň nabízí možnost objevovat krásy srílanské kultury a přírody.

Beruwala je malebné město a letovisko, které se nachází na západním pobřeží Srí Lanky, nedaleko města Colombo. Toto místo je známé svými krásnými plážemi, tradiční srílanskou kulturou a nabízí relaxační atmosféru pro cestovatele, kteří touží po tropické dovolené u moře.

Pláže v Beruwala jsou nádherné, s teplým pískem a klidnými vodami Indického oceánu. Pláž Moragalla je jednou z nejznámějších a nabízí ideální prostředí pro opalování, koupání a vodní sporty. Mnoho luxusních hotelů a resortů leží přímo u pláže a nabízí prvotřídní ubytování s pohodlným přístupem k moři.

Beruwala je také známá svým tradičním rybolovem, a můžete vidět rybáře, kteří chytají ryby do sítí a rybářských lodí. Místní trhy a obchody nabízejí možnost zakoupit si čerstvé mořské plody a místní speciality.

Město Beruwala má také několik kulturních památek, včetně mešity Kechimalai, která je jednou z nejstarších na Srí Lance, a Galapata klášter, který nabízí nádherný výhled na moře a okolní krajinu.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody je možnost podniknout výlet do přírodní rezervace Bentota River a pozorovat ptáky a zvířata. Beruwala je také výchozím bodem pro výlety do nedalekého města Aluthgama a okolních trhů.

Celkově řečeno, Beruwala je idylickým místem pro cestovatele hledající relaxaci, pláže a tradiční srílanskou atmosféru. Toto letovisko nabízí klidnou a nádhernou dovolenou u moře na Srí Lance.

 

 

 

Mapa Beruwala - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko