Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Dickwella - informace

Hledáte zájezdy do Dickwelly? Tato nádherná destinace na jižním pobřeží Srí Lanky vás okouzlí svými nekonečnými plážemi, klidnou atmosférou a exotickou krásou. Můžete si užít relaxaci na bílých písečných plážích, ochutnávat srílanskou kuchyni v místních restauracích a prozkoumávat tradiční rybářské vesnice. Dickwella je ideálním místem pro odpočinek u moře, a zároveň nabízí možnost objevovat... Celý popis

Hledáte zájezdy do Dickwelly? Tato nádherná destinace na jižním pobřeží Srí Lanky vás okouzlí svými nekonečnými plážemi, klidnou atmosférou a exotickou krásou. Můžete si užít relaxaci na bílých písečných plážích, ochutnávat srílanskou kuchyni v místních restauracích a prozkoumávat tradiční rybářské vesnice. Dickwella je ideálním místem pro odpočinek u moře, a zároveň nabízí možnost objevovat kouzla srílanského života a kultury.

 

Dickwella je malebné letovisko, které se nachází na jižním pobřeží Srí Lanky. Toto místo je známé svými nádhernými plážemi, klidnou atmosférou a příležitostmi k relaxaci a vodním sportům. Dickwella je oblíbeným cílem pro cestovatele hledající klidnou dovolenou u moře.

Hlavním lákadlem Dickwelly jsou jeho pláže, které nabízejí písek, teplé vody Indického oceánu a kokosové palmy, které stvoří idylickou scenérii pro opalování a koupání. Jednou z nejznámějších pláží v této oblasti je Dickwella Beach, která je ideální pro plavání a šnorchlování.

Město Dickwella je také známé svým tradičním rybolovem. Můžete vidět místní rybáře, jak vyráží na moře a loví ryby do sítí. Rybí trhy jsou skvělým místem, kde si můžete zakoupit čerstvé mořské plody a místní speciality.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody je v okolí Dickwelly mnoho příležitostí pro pěší turistiku a pozorování ptáků. Místní přírodní scenérie zahrnuje bujné tropické lesy a přírodní rezervace, jako je Kudawella, kde můžete pozorovat mnoho druhů ptáků a dalších zvířat.

Dickwella je také známá svými tradičními vesnicemi a chrámy, které nabízejí pohled do místní kultury a historie. Mezi zajímavosti patří Wewurukannala Vihara, buddhistický chrám s obrovskou sochou Buddhy, která se nachází na kopci a nabízí úžasný výhled na okolí.

Celkově řečeno, Dickwella je krásným místem pro cestovatele, kteří hledají klidné a relaxační prostředí na pláži a touží po poznání místní kultury a přírody na Srí Lance. Toto letovisko nabízí klidnou a nádhernou dovolenou u moře.

 

Mapa Dickwella - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko