Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Galle - informace

Hledáte zájezdy do Galle? Tato malebná městská destinace na jižním pobřeží Srí Lanky vás přivítá s bohatou historií, koloniální architekturou a úžasnými výhledy na oceán. Můžete procházet se po historickém opevnění Galle Fort, obdivovat koloniální budovy, ochutnávat tradiční srílanskou kuchyni v místních kavárnách a galeriích, a podnikat výlety do okolních pláží a chráněných přírodních... Celý popis

Hledáte zájezdy do Galle? Tato malebná městská destinace na jižním pobřeží Srí Lanky vás přivítá s bohatou historií, koloniální architekturou a úžasnými výhledy na oceán. Můžete procházet se po historickém opevnění Galle Fort, obdivovat koloniální budovy, ochutnávat tradiční srílanskou kuchyni v místních kavárnách a galeriích, a podnikat výlety do okolních pláží a chráněných přírodních rezervací.

 

Galle je nádherné historické město nacházející se na jižním pobřeží Srí Lanky. Toto místo je známé svým krásným koloniálním dědictvím, starobylými uličkami, starým opevněním a bohatou kulturou. Galle je jedním z nejzajímavějších a historicky významných měst na Srí Lance.

Jedným z nejvýznamnějších prvků Galle je staré město, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Toto historické centrum má starobylou atmosféru s úzkými uličkami, koloniálními budovami a památkami, které odrážejí různé epochy vývoje města. Mezi významné atrakce patří Galle Fort, opevnění postavené Holanďany v 17. století, které nabízí úchvatný výhled na moře. Uvnitř opevnění můžete prozkoumat malebné uličky, muzea, kavárny a tržiště.

V Galle se nachází také několik starobylých kostelů, včetně chrámu Sv. Petra a Pavla, který je jedním z nejstarších katolických kostelů na Srí Lance. Město je bohaté na historické budovy a památky, které odrážejí dobu koloniální nadvlády.

Kromě svého historického dědictví nabízí Galle také nádherné pláže, kde můžete relaxovat a koupat se. Pláže v okolí Galle jsou často klidné a nabízejí ideální prostředí pro odpočinek.

Město je také známé svou bohatou kulinářskou scénou, a můžete ochutnat tradiční srílanské pokrmy a čerstvé mořské plody v místních restauracích a kavárnách.

Celkově řečeno, Galle je fascinujícím městem, které spojuje bohatou historii s krásnou architekturou a nádhernými plážemi. Je to ideální místo pro cestovatele, kteří chtějí prozkoumat historii a kulturu Srí Lanky a strávit čas v krásném prostředí.

Mapa Galle - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko