Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Hikkaduwa - informace

Hledáte zájezdy do Hikkaduwy? Tato nádherná destinace na jihozápadním pobřeží Srí Lanky vás okouzlí svými písečnými plážemi, korálovými útesy a relaxační atmosférou. Můžete si užít šnorchlování a potápění, abyste objevili úchvatný podmořský svět, procházky po pláži s palmami, a ochutnávku srílanské kuchyně v místních restauracích. Hikkaduwa je místem, kde se setkává podmořský ráj a klidná... Celý popis

Hledáte zájezdy do Hikkaduwy? Tato nádherná destinace na jihozápadním pobřeží Srí Lanky vás okouzlí svými písečnými plážemi, korálovými útesy a relaxační atmosférou. Můžete si užít šnorchlování a potápění, abyste objevili úchvatný podmořský svět, procházky po pláži s palmami, a ochutnávku srílanské kuchyně v místních restauracích. Hikkaduwa je místem, kde se setkává podmořský ráj a klidná dovolená u moře, což zaručuje nezapomenutelné zážitky pro milovníky přírody a pláže.

 

Hikkaduwa je malebné přímořské městečko na jihozápadním pobřeží Srí Lanky, které je oblíbeným cílem pro cestovatele hledající plážovou dovolenou, vodní sporty a uvolněnou atmosféru.

Hlavním lákadlem Hikkaduwy jsou jeho krásné pláže, které nabízí teplý písek a křišťálově čisté vody Indického oceánu. Pláži Hikkaduwa Beach lemuje řada pohodlných plážových hotelů, resortů a bungalovů, což poskytuje návštěvníkům pohodlné ubytování přímo u moře. Pláže jsou ideální pro opalování, koupání a vodní sporty, jako je šnorchlování a surfování. Hikkaduwa je známá svými vlnami, což ji činí významným místem pro surfaře všech úrovní.

Město Hikkaduwa má také přátelskou a relaxační atmosféru, s mnoha restauracemi, kavárnami a obchody. Můžete ochutnat tradiční srílanskou kuchyni, mořské plody a mezinárodní pokrmy v místních podnicích.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody je v okolí Hikkaduwy mnoho příležitostí pro průzkum. Můžete si pronajmout kolo a prozkoumat okolní vesnice a přírodní scenérie nebo podniknout výlet na pozorování korálových útesů a mořského života. Hikkaduwa Coral Sanctuary je oblíbeným místem pro šnorchlování a potápění, kde můžete vidět různé druhy korálů a ryb.

Celkově řečeno, Hikkaduwa je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají plážovou dovolenou, vodní sporty a uvolnění v tropickém ráji na Srí Lance. Toto letovisko nabízí nádherné pláže, aktivní vyžití a možnost poznat tradiční srílanskou kulturu a pohostinnost.

Mapa Hikkaduwa - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko