Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Induruwa - informace

Hledáte zájezdy do Induruwy? Tato malebná destinace na jihozápadním pobřeží Srí Lanky vás nadchne svou klidnou atmosférou, nádhernými plážemi a tropickou krásou. Můžete si užít relaxaci na písečných plážích, procházky podél pobřeží a pozorování západů slunce nad Indickým oceánem. Induruwa je ideálním místem pro únik od každodenního shonu a odpočinek v náručí tropické přírody.   Induruwa je... Celý popis

Hledáte zájezdy do Induruwy? Tato malebná destinace na jihozápadním pobřeží Srí Lanky vás nadchne svou klidnou atmosférou, nádhernými plážemi a tropickou krásou. Můžete si užít relaxaci na písečných plážích, procházky podél pobřeží a pozorování západů slunce nad Indickým oceánem. Induruwa je ideálním místem pro únik od každodenního shonu a odpočinek v náručí tropické přírody.

 

Induruwa je klidné přímořské městečko na západním pobřeží Srí Lanky, které nabízí nádherné pláže, relaxační atmosféru a ideální prostředí pro cestovatele hledající klidnou dovolenou u moře.

Pláže v Induruwa jsou jedním z hlavních lákadel tohoto místa. Nabízejí bílý písek, křišťálově čisté vody Indického oceánu a pohodlí pro opalování a koupání. Pláže jsou obklopeny kokosovými palmami, které vytvářejí idylickou scenérii pro odpočinek. Mnoho hotelů a resortů leží přímo u pláže a nabízí ubytování s krásnými výhledy na moře.

Induruwa je místem, kde můžete prozkoumat místní rybolov a tradiční rybářské vesnice. Místní rybáři vyrážejí na moře v tradičních člunech a loví ryby do sítí. Na místních trzích a stáncích s občerstvením si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a tradiční srílanská jídla.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody je v okolí Induruwy mnoho přírodních krás, včetně mangrovových lesů a lagun. Můžete si pronajmout kánoe a prozkoumat tuto překrásnou krajinu nebo podniknout výlety na pozorování ptáků a zvířat. Návštěva místních chráněných oblastí může být fascinujícím zážitkem pro ty, kteří se zajímají o přírodu.

Induruwa je také ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Můžete si užít klidnou atmosféru, procházky po pláži a wellness procedury v místních resortech.

Celkově řečeno, Induruwa je idylickým místem pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou u moře v prostředí klidu a krásné přírody Srí Lanky. Toto místo nabízí relaxaci a možnost poznat místní kulturu a pohostinnost.

Mapa Induruwa - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko