Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Koggala - informace

Hledáte zájezdy do Koggaly? Tato krásná destinace na jihozápadním pobřeží Srí Lanky vás nadchne svými nádhernými plážemi, palmovými háji a exotickou atmosférou. Můžete si užít relaxaci na plážích, které jsou ideální pro sluneční koupání a vodní sporty, procházky kolem místního jezera Koggala Lake, kde můžete pozorovat ptactvo a přírodní krásy, a ochutnávku srílanské kuchyně v místních... Celý popis

Hledáte zájezdy do Koggaly? Tato krásná destinace na jihozápadním pobřeží Srí Lanky vás nadchne svými nádhernými plážemi, palmovými háji a exotickou atmosférou. Můžete si užít relaxaci na plážích, které jsou ideální pro sluneční koupání a vodní sporty, procházky kolem místního jezera Koggala Lake, kde můžete pozorovat ptactvo a přírodní krásy, a ochutnávku srílanské kuchyně v místních restauracích. Koggala je místem, kde se setkávají příroda a odpočinek, a nabízí nezapomenutelné dovolené pro ty, kteří hledají tropický ráj na břehu Indického oceánu.

 

Koggala je malebná vesnice na jižním pobřeží Srí Lanky, která se nachází nedaleko města Galle. Toto místo je známé svými nádhernými plážemi, mangrovovými lesy, klidnou atmosférou a historickými památkami. Koggala je oblíbeným cílem pro cestovatele hledající relaxaci a krásnou přírodu.

Hlavním lákadlem Koggaly jsou jeho pláže, které nabízejí bílý písek, teplé vody Indického oceánu a kokosové palmy, které stvoří idylickou scenérii pro odpočinek a koupání. Pláže jsou ideální pro opalování, vodní sporty, jako je šnorchlování a surfování, a pro procházky po pobřeží.

Mangrovové lesy poblíž Koggaly jsou také velmi atraktivní. Můžete si pronajmout lodě a projet se kanály mezi mangrovy, což je skvělý způsob, jak objevit místní ekosystém, ptactvo a přírodní krásy. Koggala Lake je také vhodné místo pro pozorování ptáků a pro návštěvu ostrůvků s koloniemi volavek a jiných vodních ptáků.

V Koggale se nachází také starobylý chrám Koggala Maha Vihara, který je známý svými buddhistickými malebami a architekturou. Můžete si prohlédnout staré fresky a uctívat sochu Buddhy v této historické svatyni.

Pro milovníky čaje a botaniky je nedaleko Koggaly Královská botanická zahrada Hanthana, která nabízí rozmanité druhy rostlin a stromů. Tato zahrada je skvělým místem pro procházky a pikniky.

Celkově řečeno, Koggala je krásným místem pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou u moře, příležitosti k pozorování ptáků a prozkoumávání místní přírody. Toto místo kombinuje krásnou přírodu, historické památky a tradiční kulturu Srí Lanky.

Mapa Koggala - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko