Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Negombo - informace

Hledáte zájezdy do Negomba? Tato malebná destinace na západním pobřeží Srí Lanky vás nadchne svými písečnými plážemi, rybářskými vesnicemi a relaxační atmosférou. Můžete si užít relaxaci na plážích obklopených palmovými stromy, procházet se po místním rybářském přístavu, kde můžete pozorovat tradiční rybolov, ochutnávat čerstvé mořské plody v místních restauracích a prozkoumávat místní trhy a... Celý popis

Hledáte zájezdy do Negomba? Tato malebná destinace na západním pobřeží Srí Lanky vás nadchne svými písečnými plážemi, rybářskými vesnicemi a relaxační atmosférou. Můžete si užít relaxaci na plážích obklopených palmovými stromy, procházet se po místním rybářském přístavu, kde můžete pozorovat tradiční rybolov, ochutnávat čerstvé mořské plody v místních restauracích a prozkoumávat místní trhy a obchody.

 

Negombo je malebné přímořské město na západním pobřeží Srí Lanky, nacházející se nedaleko od mezinárodního letiště Bandaranaike. Toto místo je známé svými písečnými plážemi, rybářskou kulturou, historickými památkami a možnostmi pro vodní sporty, což ho činí oblíbeným cílem pro cestovatele, kteří hledají odpočinek, dobrodružství a kulturu.

Hlavním lákadlem Negomba jsou jeho pláže, které nabízejí teplý písek, křišťálově čisté vody Indického oceánu a místo pro opalování a koupání. Pláže jsou obklopeny kokosovými palmami a jsou ideálním místem pro relaxaci. Některé pláže mají také možnosti pro vodní sporty, jako je šnorchlování a surfování.

Negombo je známé svou bohatou rybářskou kulturou a můžete si prohlédnout tradiční rybářské vesnice a přístavy, kde rybáři chytají ryby na tradiční způsoby. Můžete také navštívit rybářský trh, kde si můžete zakoupit čerstvé mořské plody a sledovat živý ruch na pobřeží.

Město Negombo má historický charakter a zachovává koloniální architekturu a památky. Můžete si prohlédnout některé z kostelů a kříže, které odkazují na katolickou dědictví tohoto místa, včetně Kostela svatého Štěpána. Kromě toho můžete navštívit holandskou pevnost, která připomíná nizozemskou éru na Srí Lance.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody je v okolí Negomba možnost pro průzkum mangrovových lesů, řek a lagun. Můžete si pronajmout lodě a projet se kanály, což je skvělý způsob, jak objevit místní ekosystém a pozorovat ptactvo.

Negombo je také výchozím bodem pro výlety do nedalekého národního parku Muthurajawela, kde můžete pozorovat ptactvo, krokodýly a další divokou zvěř.

Celkově řečeno, Negombo je fascinujícím městem a letoviskem na Srí Lance, které nabízí plážovou dovolenou, historii, kulturu a možnosti pro dobrodružství v krásném prostředí. Je to ideální místo pro cestovatele, kteří chtějí prozkoumat místní rybářskou kulturu a relaxovat na pláži.

Mapa Negombo - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko