Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Unawatuna - informace

Hledáte zájezd do Unawatuna? Toto nádherné pobřežní město na jižním pobřeží Srí Lanky je známé svými písečnými plážemi, azurovým mořem a relaxační atmosférou. Unawatuna je ideálním místem pro odpočinek na pláži, plavání a šnorchlování v teplém oceánu. Můžete také prozkoumat nedaleké chrámy a jeskyně, které odrážejí bohatou srílanskou historii a kulturu. Toto místo je oblíbené mezi cestovateli,... Celý popis

Hledáte zájezd do Unawatuna? Toto nádherné pobřežní město na jižním pobřeží Srí Lanky je známé svými písečnými plážemi, azurovým mořem a relaxační atmosférou. Unawatuna je ideálním místem pro odpočinek na pláži, plavání a šnorchlování v teplém oceánu. Můžete také prozkoumat nedaleké chrámy a jeskyně, které odrážejí bohatou srílanskou historii a kulturu. Toto místo je oblíbené mezi cestovateli, kteří hledají klidnou dovolenou v nádherném tropickém prostředí.

 

Unawatuna je nádherné plážové letovisko, které se nachází na jižním pobřeží Srí Lanky, nedaleko města Galle. Toto místo je známé svými krásnými plážemi, azurovými vodami Indického oceánu a relaxační atmosférou. Unawatuna je oblíbenou destinací mezi turisty, kteří hledají odpočinek u moře a možnost prozkoumat krásy srílanského pobřeží.

Unawatuna Beach je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na Srí Lance. Je to ideální místo pro opalování, koupání a vodní sporty, včetně šnorchlování a potápění. Pláž je lemována palmovými stromy, které poskytují příjemný stín, a je známá svými malebnými západy slunce.

Unawatuna nabízí několik ubytovacích možností, včetně plážových resortů, vil a malých hotelů. Mnoho z nich se nachází přímo u pláže a nabízí krásné výhledy na oceán.

Mimo plážových aktivit můžete navštívit město Galle, které je známé svým historickým opevněním a koloniální architekturou. Galle Fort, postavený během nizozemské koloniální éry, je zapsán na seznamu Světového dědictví UNESCO a nabízí fascinující historické prohlídky.

Unawatuna je také výchozím bodem pro výlety do okolních přírodních rezervací a národních parků. Můžete navštívit Yala National Park, který je domovem různých druhů divokých zvířat, včetně leopardů a slonů. Další zajímavou destinací je Koggala Lake, kde můžete prozkoumat místní ekosystém a pozorovat ptáky.

Celkově je Unawatuna krásným útočištěm, které kombinuje plážový odpočinek, historii a přírodu. Je to ideální destinace pro turisty, kteří hledají klid a krásy srílanského pobřeží.

 

Mapa Unawatuna - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko