Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Srí Lanka - Wadduwa - informace

Hledáte zájezd do Wadduwa? Toto malebné přímořské město na západním pobřeží Srí Lanky je známé svými krásnými plážemi, klidem a pohostinnými obyvateli. Wadduwa je ideálním místem pro relaxaci na pláži, procházky podél pobřeží a ochutnávání tradiční srílanské kuchyně. Můžete si také užít masáže a wellness procedury v luxusních rezortech. Tato destinace je oblíbená mezi těmi, kteří hledají... Celý popis

Hledáte zájezd do Wadduwa? Toto malebné přímořské město na západním pobřeží Srí Lanky je známé svými krásnými plážemi, klidem a pohostinnými obyvateli. Wadduwa je ideálním místem pro relaxaci na pláži, procházky podél pobřeží a ochutnávání tradiční srílanské kuchyně. Můžete si také užít masáže a wellness procedury v luxusních rezortech. Tato destinace je oblíbená mezi těmi, kteří hledají klidnou dovolenou v tropickém ráji s krásnými západy slunce nad oceánem.

 

Wadduwa je malebné plážové letovisko nacházející se na západním pobřeží Srí Lanky. Toto místo je známé svými krásnými plážemi, tropickou přírodou a klidnou atmosférou. Wadduwa je ideálním místem pro turisty, kteří hledají relaxaci u moře a možnost prozkoumat exotické prostředí Srí Lanky.

Pláže v Wadduwa jsou jemné a písčité, s teplými vodami Indického oceánu. Jsou ideální pro opalování, koupání a vodní sporty, včetně šnorchlování a plavání. Pláže jsou obklopeny kokosovými palmami, které vytvářejí idylickou plážovou atmosféru.

Wadduwa nabízí širokou škálu ubytování, včetně plážových resortů, hotelů a vil. Mnoho z těchto ubytování nabízí pohodlí, luxusní wellness centra a bazény.

Mimo plážových aktivit můžete prozkoumat místní kulturu a tradice v okolních vesnicích a trzích. Můžete navštívit místní chrámy a svatyně a ochutnat tradiční srílanská jídla.

Wadduwa je také výchozím bodem pro výlety do okolních přírodních rezervací a parků. Můžete navštívit kalná léčebná jezera v Bentotě nebo se vydat do nedalekého města Colombo, které je hlavním městem Srí Lanky a nabízí moderní atrakce, jako jsou muzea a nákupní centra.

Celkově je Wadduwa ideálním místem pro turisty, kteří touží po relaxaci u moře a odpočinku od každodenního shonu. Je to místo, kde se setkávají krásy pláže, exotická příroda a tradiční srílanská pohostinnost.

Mapa Wadduwa - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko