Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Svatý Kryštof a Nevis - informace

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Svatého Kryštofa a Nevise? Zájezdy na Svatý Kryštof a Nevis vás zavedou na dvojici karibských ostrovů, které jsou známé svými tropickými plážemi, historií a bohatým kulturním dědictvím. Svatý Kryštof a Nevis, často označovaný jako "St. Kitts and Nevis," nabízí nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovými vodami,...

Informace o zemi Svatý Kryštof a Nevis

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Svatého Kryštofa a Nevise? Zájezdy na Svatý Kryštof a Nevis vás zavedou na dvojici karibských ostrovů, které jsou známé svými tropickými plážemi, historií a bohatým kulturním dědictvím. Svatý Kryštof a Nevis, často označovaný jako "St. Kitts and Nevis," nabízí nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovými vodami, které jsou ideální pro odpočinek a vodní sporty.

Svatý Kryštof a Nevis, plným názvem Federace Svatý Kryštof a Nevis, je malý ostrovní stát nacházející se v Karibiku východně od Portorika. Tato země je známá svými krásnými plážemi, historií a přátelským prostředím.

Svým geografickým uspořádáním se jedná o dvě hlavní ostrovy: Svatý Kryštof a Nevis. Hlavním městem Svatého Kryštofa je Basseterre, které leží na ostrově Svatý Kryštof, zatímco Charlestown je hlavním městem ostrova Nevis. Oba ostrovy jsou známé svými historickými památkami a pohostinností.

Svatý Kryštof a Nevis jsou obklopeny nádhernými plážemi s bílým pískem a tyrkysově modrým mořem. Pláže, jako South Friars Bay a Pinney's Beach, jsou ideálním místem pro plavání, potápění a slunění. Výhledy na moře a horstvo jsou nádherné, což dělá z této destinace skvělé místo pro dovolenou.

Kulturní scéna Svatého Kryštofa a Nevisu je ovlivněna africkými, britskými a kreolskými tradicemi. Tradiční hudba, jako je calypso a reggae, je důležitou součástí kulturního dědictví. Země má také historické plantáže a budovy z koloniální éry, které jsou otevřeny pro veřejnost.

Historie Svatého Kryštofa a Nevisu zahrnuje období kolonizace Brity, Francouzi a Španěly. Obě země získaly nezávislost na Spojeném království v roce 1983 a staly se suverénními státy.

Kuchyně Svatého Kryštofa a Nevisu je bohatá na ryby, mořské plody, tropické plody a exotické koření. Tradiční pokrmy zahrnují jerk chicken (křupavá kuřecí kůrka s kořením), conch (mořský plž), a saltfish (ušlechtilý třídit). Ochutnat můžete také různé druhy rumu, který je oblíbeným nápojem na ostrovech.

Svatý Kryštof a Nevis jsou ideálním místem pro dovolenou v Karibiku, kde můžete objevovat historii, relaxovat na nádherných plážích a ochutnávat místní kuchyni. Tato destinace nabízí kombinaci krásné přírody, kulturního bohatství a teplého karibského prostředí, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Svatý Kryštof a Nevis - informace o destinacích

Mapa Svatý Kryštof a Nevis - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko