Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Svatý Martin - Nettlé Bay - informace

Hledáte zájezd do Nettlé Bay, ukrytého pokladu na ostrově Svatý Martin, který nabízí klidný pobyt a krásné zážitky z přírody? Naše zájezdy do Nettlé Bay vám přinášejí možnost objevovat malebnou pláž obklopenou bujnou vegetací a klidným azurově modrým mořem. Nettlé Bay je nádherná pláž na francouzské straně ostrova Svatý Martin (St. Martin / Sint Maarten) v Karibiku. Tato pláž je známá svým... Celý popis

Hledáte zájezd do Nettlé Bay, ukrytého pokladu na ostrově Svatý Martin, který nabízí klidný pobyt a krásné zážitky z přírody? Naše zájezdy do Nettlé Bay vám přinášejí možnost objevovat malebnou pláž obklopenou bujnou vegetací a klidným azurově modrým mořem.

Nettlé Bay je nádherná pláž na francouzské straně ostrova Svatý Martin (St. Martin / Sint Maarten) v Karibiku. Tato pláž je známá svým jemným bílým pískem, azurově modrým mořem a klidnou atmosférou, což ji činí ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Nettlé Bay je oblíbená mezi turisty, kteří hledají klidné místo na pláži a pohodlí. Voda je zde mírná a vhodná pro plavání, a pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Okolní scenérie je malebná, s palmy a tropickou vegetací, což vytváří pohádkovou atmosféru.

Jedním z unikátních prvků Nettlé Bay jsou také hotelové komplexy a luxusní apartmány, které nabízejí návštěvníkům pohodlí a prvotřídní služby přímo na pobřeží. Tyto zařízení poskytují hostům luxusní plážové služby, včetně lehátek, slunečníků a osvěžujících nápojů.

Nettlé Bay je rovněž známá svou bohatou podmořskou faunou, což z ní dělá skvělé místo pro šnorchlování a potápění. Turisté mohou objevovat korálové útesy a pestré mořské živočichy, což je zážitek pro milovníky podmořského světa.

Kromě toho jsou v okolí Nettlé Bay i některé vynikající restaurace a bary, kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy a nápoje s výhledem na moře.

Celkově vzato, Nettlé Bay je pohádkovou pláží s luxusními možnostmi ubytování, skvělými podmínkami pro plavání a šnorchlování a relaxační atmosférou, což ji činí perfektním místem pro turisty, kteří hledají luxusní dovolenou v karibském ráji.

Mapa Nettlé Bay - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko