Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švédsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Švédska? Švédsko je nádherná země v severní Evropě, která nabízí krásnou přírodu, moderní města a bohatou kulturu. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat rozmanité regiony a objevovat různé aspekty této země. Švédsko, oficiálně Švédské království, je severoevropskou zemí ležící na Skandinávském poloostrově. Tato země je známá pro své krásné přírodní... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Švédska? Švédsko je nádherná země v severní Evropě, která nabízí krásnou přírodu, moderní města a bohatou kulturu. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat rozmanité regiony a objevovat různé aspekty této země.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je severoevropskou zemí ležící na Skandinávském poloostrově. Tato země je známá pro své krásné přírodní scenérie, pokrokovou společnost a bohatou historii.

Hlavním městem Švédska je Stockholm, což je také největším městem země. Město se nachází na několika ostrovech v Baltském moři a je plné historických památek, muzeí, královského paláce a moderní architektury. Švédsko má také další velká města, jako Göteborg a Malmö.

Švédsko nabízí rozmanitou krajinu, která zahrnuje husté lesy, tisíce jezer, skalnaté pobřeží a vysoké hory. Švédská příroda je proslulá svou krásou a nabízí možnosti pro outdoorové aktivity, jako je turistika, cyklistika, lyžování a vodní sporty. Švédské Laponsko na severu země je známé polárním zářím a možnostmi pozorování sobů.

Kulturní scéna Švédska je bohatá a různorodá. Země má silnou literární tradici, s význačnými autory, jako byl Selma Lagerlöf nebo Astrid Lindgren. Švédská hudba zahrnuje širokou škálu žánrů, od popu až po metal. Země je také známá svou designérskou scénou a tradičním řemeslným uměním.

Historie Švédska zahrnuje období vikingů, švédského impéria a období neutrality během světových válek. Země má bohatou historii architektury, od středověkých kostelů a hradů až po moderní architektonická díla, jako je Operní dům ve Stockholmu.

Švédská kuchyně je známá svými rybími pokrmy, jako je gravlax (nakládaný losos) a haring. Tradiční pokrmy zahrnují köttbullar (švédské masové kuličky), smörgåsbord (švédský stůl) a kanelbulle (skořicový koláč). Švédsko je také známé svým nakládaným sledem a hovězím masem na horké kamenné desce zvaným "plankstek."

Švédsko je populární turistickou destinací pro ty, kteří hledají krásnou přírodu, kulturu a historii. Země nabízí možnosti pro dovolenou v přírodě, prozkoumávání historických památek a poznávání moderního a pokrokového švédského způsobu života. Švédsko je místem, kde se setkávají přírodní krásy, kulturní dědictví a moderní inovace, což dává návštěvníkům bohatý zážitek.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko