Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Arosa - informace

Hledáte zájezd do Arosy, malebného švýcarského horského letoviska, které láká svými krásnými alpskými scenériemi, lyžařskými tratěmi a klidnou atmosférou? Arosa je oblíbenou destinací pro milovníky zimních sportů a turistiku, nabízející nádherné výhledy a širokou škálu aktivit. Arosa je malebné horské letovisko v oblasti Graubünden ve Švýcarsku. Toto úchvatné místo je obklopeno Alpami a nabízí... Celý popis

Hledáte zájezd do Arosy, malebného švýcarského horského letoviska, které láká svými krásnými alpskými scenériemi, lyžařskými tratěmi a klidnou atmosférou? Arosa je oblíbenou destinací pro milovníky zimních sportů a turistiku, nabízející nádherné výhledy a širokou škálu aktivit.

Arosa je malebné horské letovisko v oblasti Graubünden ve Švýcarsku. Toto úchvatné místo je obklopeno Alpami a nabízí návštěvníkům krásné scenérie, klidné prostředí a mnoho možností pro outdoorové aktivity. Bez ohledu na roční období je Arosa atraktivním místem pro dovolenou, kde můžete prozkoumat přírodu, relaxovat nebo se zapojit do dobrodružství v horách.

Arosa je známá svými lyžařskými středisky a nabízí skvělé podmínky pro zimní sporty. Lyžaři a snowboardisté mohou užívat rozmanité sjezdovky různých úrovní obtížnosti. Pro milovníky běžeckého lyžování jsou k dispozici krásné tratě, které vás provedou malebným horským terénem.

V letních měsících je Arosa rájem pro pěší turistiku a horské cyklisty. Existuje mnoho tras, které vás provedou okolními lesy a horami, a umožní vám objevovat nádhernou švýcarskou krajinu. Některé trasy vedou k jezerům, jako je Obersee, které je idylickým místem pro odpočinek a piknik.

Arosa je také známá pro své wellness a lázeňské služby. Místní lázně a wellness centra nabízejí relaxační masáže, lázeňské procedury a sauny, kde můžete odpočívat a regenerovat po dni stráveném ve venkovních aktivitách.

Oblast kolem Arosy nabízí také kulturní zážitky. Můžete navštívit místní muzea, umělecké galerie a historické památky, které vám přiblíží bohatou historii a kulturu regionu Graubünden.

Celkově vzato, Arosa je ideálním cílem pro ty, kteří hledají kombinaci horských dobrodružství, relaxace a krásné přírody. Bez ohledu na to, zda jste dobrodružný dovolenkový hledač nebo milovník klidu a odpočinku, Arosa nabízí zážitky, které vám zanechají nezapomenutelné vzpomínky.

Mapa Arosa - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko