Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Bad Ragaz

Hledáte zájezd do Bad Ragazu, luxusního švýcarského lázeňského města, které je známé svými termálními prameny, wellness centry a krásnými alpskými scenériemi? Bad Ragaz je ideálním místem pro odpočinek, regeneraci a relaxaci, což ho činí populární destinací pro milovníky wellness a pohody. Bad Ragaz je malebné lázeňské město nacházející se v Rýnské kotlině ve východní části Švýcarska. Je to ... Celý popis »

Seřadit: abecedně kategorie cena

Poloha: hotel je situován v klidném, romantickém prostředí na soukromém pozemku o rozloze 9000 m2 v centru lázeňského rezortu. Ubytování: pokoje jsou vybavené telefonem, SAT/TV, WC/ sprchou. Vybavení: recepce, zahrada, parkoviště, výtah, restaurace, otevřená/zahradní restaurace, oddělená parkovací místa patřící k hotelu, společenská místnost.

Krásný hotel Schloss Ragaz leží v okolí švýcarských lesů. Je vhodný pro všechny typy klientů. Poloha: klidná. V blízkosti lesa. Centrum města cca 500 m. Golfové hřiště cca 10 m. Vybavení: hotel je vybaven restaurací, výtahem, lobby, barem a TV místností. Internet: WiFi zdarma na lobby a na pokojích. Sport a zábava: zdarma: stolní tenis a fitness. Za poplatek: 18-ti a 9-ti jamkové golfové hřiště a půjčovna kol. Možnost návštěvy vinného...

Mapa Bad Ragaz - poloha hotelů ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko