Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Bad Ragaz - informace

Hledáte zájezd do Bad Ragazu, luxusního švýcarského lázeňského města, které je známé svými termálními prameny, wellness centry a krásnými alpskými scenériemi? Bad Ragaz je ideálním místem pro odpočinek, regeneraci a relaxaci, což ho činí populární destinací pro milovníky wellness a pohody. Bad Ragaz je malebné lázeňské město nacházející se v Rýnské kotlině ve východní části Švýcarska. Je to... Celý popis

Hledáte zájezd do Bad Ragazu, luxusního švýcarského lázeňského města, které je známé svými termálními prameny, wellness centry a krásnými alpskými scenériemi? Bad Ragaz je ideálním místem pro odpočinek, regeneraci a relaxaci, což ho činí populární destinací pro milovníky wellness a pohody.

Bad Ragaz je malebné lázeňské město nacházející se v Rýnské kotlině ve východní části Švýcarska. Je to známé lázeňské letovisko, které láká návštěvníky díky svým horkým pramenům, luxusním lázeňským zařízením a krásným okolním krajem. Bad Ragaz je jedním z nejstarších lázeňských měst ve Švýcarsku a má bohatou historii a tradici v oblasti wellness.

Jedním z hlavních lákadlem Bad Ragaz je jeho termální prameny. Tato horká voda je známá svými léčivými vlastnostmi a je používána k léčbě různých onemocnění, jako jsou problémy s pohybovým aparátem, revmatismus a kožní onemocnění. Návštěvníci mohou relaxovat v moderních lázeňských centrech, které nabízejí širokou škálu wellness procedur, od lázní a masáží po termální koupele a sauny.

Bad Ragaz je také známé svými golfovými hřišti. Zdejší hřiště jsou obklopena malebnými švýcarskými Alpami a poskytují krásné výhledy a vynikající možnosti pro golfisty všech úrovní dovedností.

Kromě toho mohou návštěvníci Bad Ragaz objevovat okolní přírodu. V blízkosti města se nachází krásné turistické a cyklistické trasy, které vedou k vodopádům, horským jezerům a malebným vesničkám. V zimních měsících mohou milovníci zimních sportů využívat nedaleké lyžařské středisko Pizol, které nabízí sjezdovky a běžecké tratě.

Kromě wellness, sportovních aktivit a přírodních krás mohou návštěvníci Bad Ragaz objevovat také místní kulturu a gastronomii. Město má několik restaurací nabízejících tradiční švýcarskou kuchyni a regionální speciality.

Celkově vzato, Bad Ragaz je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou v krásném prostředí, kde mohou relaxovat, léčit své tělo, prozkoumávat přírodu a užívat si luxusních lázeňských služeb.

Mapa Bad Ragaz - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko