Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Davos - informace

Hledáte zájezd do Davosu, známého švýcarského horského letoviska, které láká svými lyžařskými tratěmi, wellness centry a mezinárodními konferencemi? Naše zájezdy do Davosu vám umožní prozkoumat toto kouzelné místo v švýcarských Alpách, které nabízí nejen zimní radovánky, ale i krásu horské přírody. Davos je slavné horské letovisko, které se nachází v malebné oblasti Graubünden ve východní části... Celý popis

Hledáte zájezd do Davosu, známého švýcarského horského letoviska, které láká svými lyžařskými tratěmi, wellness centry a mezinárodními konferencemi? Naše zájezdy do Davosu vám umožní prozkoumat toto kouzelné místo v švýcarských Alpách, které nabízí nejen zimní radovánky, ale i krásu horské přírody.

Davos je slavné horské letovisko, které se nachází v malebné oblasti Graubünden ve východní části Švýcarska. Je známé po celém světě jako místo, kde se koná každoroční Světové ekonomické fórum, ale je také oblíbenou destinací pro turisty hledající přírodní krásy, lyžování a wellness.

Jedním z největších taháků pro návštěvníky Davosu jsou hory. Okolní Alpy nabízí nespočet možností pro turistiku, horské túry a lyžování. Davos je jedním z největších lyžařských resortů ve Švýcarsku, s rozsáhlými sjezdovkami pro různé úrovně dovedností. Město je také známé jako středisko pro snowboarding a ledový hokej.

Davos nabízí také nespočet wellness a lázeňských zařízení. Návštěvníci mohou relaxovat v moderních lázních, saunách a lázeňských bazénech, což je ideální způsob, jak se uvolnit po dni na svahu.

Další atrakcí v Davosu je jeho krásné jezero, Davosersee, které je ideální pro procházky kolem břehů a relaxaci u vody. Místní parky a zahrady, jako je Schatzalp Botanical Garden, nabízejí klidné místo pro odpočinek a procházky.

Davos je také známé svou kulturní scénou. Zdejší muzea, jako je Kirchner Museum, které věnuje své sbírky expresionistickému umění, nabízejí fascinující pohled na uměleckou historii regionu. Město také hostí různé hudební, filmové a umělecké festivaly během roku.

Davos není jen místem pro návštěvu v zimě. V letních měsících se zde můžete věnovat horským túrám, jízdě na horském kole, golfu a rybaření. Celkově vzato, Davos je idylickým útočištěm pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou v horském prostředí, a zároveň poskytuje pohodlí a luxus pro ty, kteří hledají odpočinek a wellness.

Mapa Davos - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko