Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Disentis - informace

Hledáte zájezd do Disentisu, malebného švýcarského horského města, které láká svou krásnou přírodou a klidnou atmosférou? Naše zájezdy do Disentisu vás provedou tímto okouzlujícím místem, které se nachází v oblasti švýcarských Alp. Disentis, známé také jako Disentis/Mustér, je malebné horské město a obec nacházející se v kantonu Graubünden ve východní části Švýcarska. Toto malebné místo je... Celý popis

Hledáte zájezd do Disentisu, malebného švýcarského horského města, které láká svou krásnou přírodou a klidnou atmosférou? Naše zájezdy do Disentisu vás provedou tímto okouzlujícím místem, které se nachází v oblasti švýcarských Alp.

Disentis, známé také jako Disentis/Mustér, je malebné horské město a obec nacházející se v kantonu Graubünden ve východní části Švýcarska. Toto malebné místo je obklopeno nádhernou horskou krajinou, což z něj dělá oblíbenou destinaci pro turisty hledající klid, krásu přírody a outdoorové aktivity.

Jedním z hlavních taháků Disentisu je klášter Disentis, známý také jako Kloster Disentis, který má bohatou historii sahající až do 8. století. Klošter byl založen svatým Sigisbertem a dodnes je důležitým náboženským a kulturním centrem regionu. Návštěvníci mohou prozkoumat klášterní komplex, který zahrnuje kostely, muzeum, knihovnu a klášterní školu.

Disentis je také populárním výchozím bodem pro túry a horské výlety. Okolní horská krajina nabízí mnoho možností pro turisty všech úrovní dovedností. Turistické stezky vedou k úchvatným vodopádům, průzračným jezerům a horským vrcholům s panoramatickými výhledy. Disentis je také oblíbené místo pro horskou cyklistiku a horolezectví.

V zimních měsících je Disentis známé jako lyžařské středisko. Město nabízí sjezdovky pro různé úrovně dovedností, od začátečníků po pokročilé lyžaře. Disentis je také výchozím bodem pro běžecké lyžování a sněžnice.

Disentis je rovněž známé svou tradiční kulturou a gastronomickou scénou. Návštěvníci mohou ochutnat místní speciality, jako jsou sýry, švýcarská vína a tradiční horská jídla, v místních restauracích a kavárnách.

Celkově vzato, Disentis je tiché a malebné místo, které nabízí jedinečnou kombinaci krásné přírody, historie a kultury. Je ideálním místem pro turisty, kteří hledají klidnou dovolenou ve švýcarských horách.

Mapa Disentis - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko