Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Interlaken - informace

Hledáte zájezd do Interlakenu, malebného švýcarského letoviska, které leží mezi dvěma krásnými jezery - Thunským a Brienzersee? Naše zájezdy do Interlakenu vám otevřou dveře do tohoto nádherného regionu, kde se setkávají horské vrcholy, tajemné lesy a azurová jezera. Interlaken je malebné město nacházející se v údolí mezi dvěma slavnými jezery, Thunersee a Brienzersee, v krásném regionu Berner... Celý popis

Hledáte zájezd do Interlakenu, malebného švýcarského letoviska, které leží mezi dvěma krásnými jezery - Thunským a Brienzersee? Naše zájezdy do Interlakenu vám otevřou dveře do tohoto nádherného regionu, kde se setkávají horské vrcholy, tajemné lesy a azurová jezera.

Interlaken je malebné město nacházející se v údolí mezi dvěma slavnými jezery, Thunersee a Brienzersee, v krásném regionu Berner Oberland ve Švýcarsku. Město je známé svou úchvatnou přírodou, outdoorovými aktivitami a jako výchozí bod pro dobrodružství v švýcarských Alpách.

Interlaken je obklopeno impozantními horskými vrcholy, jako jsou Eiger, Mönch a Jungfrau, což z něj dělá oblíbenou destinaci pro horolezce, turisty a lyžaře. Tato oblast nabízí mnoho turistických tras a stezek, které vedou přes nádherné alpské scenérie. Pro milovníky adrenalinu je tu možnost vyzkoušet si paragliding, rafting nebo skákat padákem, což jsou zážitky, které zaručeně zvýší tep vašeho srdce.

Město samo o sobě nabízí příjemné procházky uličkami plnými historických budov, butiků, kaváren a restaurací. Tradiční švýcarská kuchyně a místní speciality mohou být objeveny v jedné z mnoha restaurací, kde můžete ochutnat vynikající sýry, hovězí maso, švýcarskou čokoládu a další lahůdky.

Interlaken je také známé jako centrum pro dobrodružství a extrémní sporty. Bungee jumping, skydiving a zorbing jsou jen některé z dobrodružných aktivit, které můžete zažít v této oblasti. Navíc můžete vyrazit na parníček na jezera Thunersee a Brienzersee, což je klidná a romantická zkušenost pro ty, kteří hledají relaxaci.

Interlaken je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolních turistických atrakcí, jako jsou Jungfraujoch (Top of Europe), kde můžete navštívit nejvyšší železniční stanici v Evropě a užít si panoramatický výhled na okolní vrcholy, a Schynige Platte, známé svými krásnými botanickými zahradami a výhledy na Eiger, Mönch a Jungfrau.

Celkově vzato, Interlaken je rájem pro dobrodruhy a přírodní nadšence, kteří hledají nezapomenutelné zážitky ve švýcarských Alpách. Je to místo, které nabízí kombinaci nádherné přírody, dobrodružství, kultury a relaxace, což ho činí jednou z nejatraktivnějších destinací ve Švýcarsku.

Mapa Interlaken - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko