Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Leysin - informace

Hledáte zájezd do Leysinu, malebného švýcarského letoviska v Alpách, které láká svými lyžařskými tratěmi, horskými túrami a úchvatnými výhledy? Naše zájezdy do Leysinu vám umožní objevit toto krásné místo, které je ideální pro zimní sporty a letní dovolenou v přírodě. Leysin je malebné horské letovisko, které se nachází v švýcarských Alpách ve Vaud, v blízkosti jezera Ženeva. Toto půvabné... Celý popis

Hledáte zájezd do Leysinu, malebného švýcarského letoviska v Alpách, které láká svými lyžařskými tratěmi, horskými túrami a úchvatnými výhledy? Naše zájezdy do Leysinu vám umožní objevit toto krásné místo, které je ideální pro zimní sporty a letní dovolenou v přírodě.

Leysin je malebné horské letovisko, které se nachází v švýcarských Alpách ve Vaud, v blízkosti jezera Ženeva. Toto půvabné městečko je známé svou nádhernou alpskou krajinou, výhledy na okolní hory, outdoorovými aktivitami a klidnou atmosférou, což ho činí oblíbeným místem pro turisty hledajícími dovolenou v přírodě.

Leysin je známé jako lyžařské a snowboardové středisko, které nabízí široké a různorodé sjezdovky pro různé úrovně dovedností. V zimních měsících mohou návštěvníci vychutnat lyžování na malebných svazích s krásnými výhledy na hory. Díky nadmořské výšce mohou lyžaři očekávat dobrou sněhovou pokrývku.

Kromě lyžování nabízí Leysin i další zimní aktivity jako jsou běžecké lyžování, sáňkování a sněžnice. Ledová plocha je oblíbeným místem pro bruslení a curling. Město je také hostitelem různých zimních akcí a soutěží.

V letních měsících se Leysin mění v ráj pro turisty hledající outdoorové dobrodružství. Okolní hory nabízejí nespočet možností pro turistiku a horskou cyklistiku, včetně tras, které vedou k úchvatným vyhlídkám. Místní pralesy jsou ideálním místem pro procházky a pozorování přírody.

Leysin je také známé svými wellness a lázeňskými zařízeními, které nabízí relaxační procedury a termální koupele. Místní restaurace podávají tradiční švýcarské pokrmy a speciality.

Město samo o sobě je půvabné, s tradičními švýcarskými domy, kavárnami, obchody se suvenýry a atmosférou starého horského městečka.

Celkově vzato, Leysin je ideální destinací pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou v přírodě, bezprostřední přístup k horám a možnosti pro dobrodružství v jednom z nejkrásnějších horských prostředí ve Švýcarsku.

Mapa Leysin - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko