Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Švýcarska? Švýcarsko je krásná země ve střední Evropě, která je známá svými úchvatnými alpskými scenériemi, krásnými jezery a bohatou historií. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat nádhernou přírodu, malebná města a dobrodružství v horách. Švýcarsko, oficiálně Švýcarská konfederace, je země ležící ve střední Evropě. Tato země je známá svými... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Švýcarska? Švýcarsko je krásná země ve střední Evropě, která je známá svými úchvatnými alpskými scenériemi, krásnými jezery a bohatou historií. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat nádhernou přírodu, malebná města a dobrodružství v horách.

Švýcarsko, oficiálně Švýcarská konfederace, je země ležící ve střední Evropě. Tato země je známá svými alpskými horami, nádhernými jezery, přesnými hodinami a kvalitní čokoládou.

Hlavním městem Švýcarska je Bern, který je jedním z nejstarších měst v zemi a UNESCO zapsalo jeho historické jádro na seznam světového dědictví. Druhým velkým městem je Curych, což je ekonomickým centrem Švýcarska. Dalšími významnými městy jsou Ženeva, Curych, Lucern, Basel a Lausanne.

Švýcarsko je známé svými krásnými alpskými horami, což dává příležitost pro lyžování, horskou turistiku a outdoorové aktivity. Nejvyšší horou je Dufourspitze na masivu Monte Rosa, který dosahuje výšky 4 634 metrů nad mořem. Země je také proslulá svými krásnými jezery, včetně Ženevského jezera, jezera Leman a jezera Lucern. Místní krajina je také bohatá na údolí, horské pastviny a vodopády.

Kulturní scéna Švýcarska je pestrá, přičemž země má čtyři oficiální jazyky: němčinu, francouzštinu, italštinu a rétorománštinu. To odráží kulturní rozmanitost země. Švýcarsko má bohatou tradici umění a hudby, a zahrnuje takové známé osobnosti jako byl architekt Le Corbusier nebo malíř Alberto Giacometti. Země je také proslulá výrobou hodinek, a mnohé slavné hodinářské značky, jako Rolex nebo Patek Philippe, pocházejí odtud.

Historie Švýcarska je spojena s neutralitou v mezinárodních konfliktech. Země byla historicky známá svým vojenským neutralitou, což z ní udělalo důležité diplomatické centrum. Švýcarsko bylo také důležité pro výrobu zbraní a bankovního sektoru.

Kuchyně Švýcarska je rozmanitá a zahrnuje tradiční pokrmy, jako je raclette (topení sýra) a fondue (topení sýra nebo masa). Také je známé pro svou čokoládu a sýry, včetně ementálu a gruyère. Švýcarsko je také proslulé svým vínem a horalstvím, což zahrnuje přípravu sýrů v horských sýrárnách.

Švýcarsko je populární turistickou destinací pro ty, kteří hledají krásnou přírodu, kulturu a venkovský klid. Země nabízí nespočet možností pro dovolenou v horách, prohlídky historických měst a ochutnávku tradičních pokrmů a sýrů. Švýcarsko je místem, kde se setkává přírodní krása, kulturní bohatství a vynikající řemeslné dovednosti, což dává návštěvníkům jedinečný zážitek.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko