Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Saas Fee - informace

Hledáte zájezd do Saas-Fee, krásného horského letoviska ve švýcarském kantonu Valais? Saas-Fee nabízí zájezdy do destinace, kde se můžete těšit na nádherné alpské scenérie, zimní sporty, pěší túry a relaxaci v horském prostředí. Saas-Fee, také známé jako "perla Alp," je krásné horské středisko a obec nacházející se v údolí Saastal v kantonu Valais ve Švýcarsku. Toto idylické místo je oblíbené... Celý popis

Hledáte zájezd do Saas-Fee, krásného horského letoviska ve švýcarském kantonu Valais? Saas-Fee nabízí zájezdy do destinace, kde se můžete těšit na nádherné alpské scenérie, zimní sporty, pěší túry a relaxaci v horském prostředí.

Saas-Fee, také známé jako "perla Alp," je krásné horské středisko a obec nacházející se v údolí Saastal v kantonu Valais ve Švýcarsku. Toto idylické místo je oblíbené jak v zimě pro zimní sporty, tak v létě pro turistiku a outdoorové aktivity. Saas-Fee je známé svými majestátními horami, ledovci a tradiční alpskou atmosférou.

V zimě je Saas-Fee jednou z předních destinací pro lyžování a snowboarding ve Švýcarsku. Nabízí nádherné sjezdovky a sněžnou jistotu díky svým vysokohorským polohám a ledovcům. Ledovec Allalin umožňuje lyžování po celý rok, což přiláká milovníky zimních sportů z celého světa. Saas-Fee má také lyžařské školy a vybavení pro začátečníky i pokročilé lyžaře.

V létě můžete prozkoumat krásnou alpskou přírodu a vydat se na horské túry. Okolí Saas-Fee nabízí mnoho turistických tras různé obtížnosti a úchvatný výhled na okolní hory a ledovce. Lze se také vydat na horskou cyklistiku, horolezectví a via ferrata.

Saas-Fee je známé svou tradiční alpskou architekturou, úzkými uličkami a útulnými restauracemi nabízejícími švýcarskou kuchyni. Toto městečko je také známé svou ekologickou politikou a je zpřístupněno pouze pro elektromobily, což dodává obci klidnou atmosféru.

V rámci aktivit v okolí můžete navštívit ledovec Ice Pavilion, který nabízí fascinující pohled do ledového světa. K dispozici jsou také wellness centra, venkovní bazény a jiné relaxační možnosti.

Celkově lze říci, že Saas-Fee je destinací pro milovníky hor, dobrodružství a krásné přírody. Bez ohledu na roční období nabízí toto švýcarské středisko návštěvníkům mnoho zážitků a krásných výhledů.

Mapa Saas Fee - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko