Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Täsch - informace

  Hledáte zájezd do Täsch, malebného švýcarského městečka, které leží nedaleko slavného alpského střediska Zermatt? Naše nabídka zájezdů do Täsch vám poskytne příležitost objevit kouzlo alpského prostředí s výhledy na majestátný Matterhorn. Täsch je výborným výchozím bodem pro návštěvu Zermattu a lyžování v této oblasti. Kromě zimních radovánek nabízí Täsch i krásné letní túry a outdoorové... Celý popis

 

Hledáte zájezd do Täsch, malebného švýcarského městečka, které leží nedaleko slavného alpského střediska Zermatt? Naše nabídka zájezdů do Täsch vám poskytne příležitost objevit kouzlo alpského prostředí s výhledy na majestátný Matterhorn. Täsch je výborným výchozím bodem pro návštěvu Zermattu a lyžování v této oblasti. Kromě zimních radovánek nabízí Täsch i krásné letní túry a outdoorové aktivity.

Täsch je malebná obec nacházející se v údolí Mattertal ve švýcarském kantonu Valais, nedaleko slavného turistického střediska Zermatt. Täsch je výchozím bodem pro návštěvníky, kteří chtějí navštívit Zermatt a majestátní Matterhorn, ale nechtějí používat motorové vozidlo, protože přístup autem do Zermattu je omezen. Odtud je možné pokračovat do Zermattu vlakem, což je ekologičtější a tradiční způsob, jak se dostat do této známé horské destinace.

Město Täsch samo o sobě je klidnou a malebnou obcí s alpskou atmosférou. Má několik restaurací, obchodů a hotelů, což činí pobyt zde příjemným. Okolní krajina nabízí možnosti pro pěší turistiku a horskou cyklistiku, a můžete si prohlédnout nádherné alpské scenérie a vydat se na trasy s výhledem na hory.

Jižní část údolí Mattertal je také známá pro své minerální prameny, které přitahují návštěvníky hledající relaxaci a wellness. V blízkosti Täsch se nachází několik termálních lázní a wellness center.

Celkově lze říci, že Täsch je ideálním místem pro ty, kteří chtějí navštívit Zermatt a Matterhorn, a zároveň si užít klidnější a odlehlejší atmosféru švýcarského alpského prostředí.

Mapa Täsch - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko