Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Valais - Crans - Montana - informace

Hledáte zájezd do Valais, konkrétně do střediska Crans-Montana, které je jedním z nejvyhledávanějších míst pro zimní a letní dovolenou ve švýcarských Alpách? Naše nabídka zájezdů do Crans-Montana vám otevře dveře do tohoto nádherného regionu, kde si můžete užít lyžování, golfování, turistiku a mnoho dalších aktivit. Crans-Montana se také vyznačuje krásnou přírodou a výhledy na Alpy, což ho činí... Celý popis

Hledáte zájezd do Valais, konkrétně do střediska Crans-Montana, které je jedním z nejvyhledávanějších míst pro zimní a letní dovolenou ve švýcarských Alpách? Naše nabídka zájezdů do Crans-Montana vám otevře dveře do tohoto nádherného regionu, kde si můžete užít lyžování, golfování, turistiku a mnoho dalších aktivit. Crans-Montana se také vyznačuje krásnou přírodou a výhledy na Alpy, což ho činí ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Valais je kanton nacházející se ve středním a jižním Švýcarsku, a Crans-Montana je populární horské středisko v tomto kantonu. Tato oblast je známá svými nádhernými horskými krajinami, aktivitami v přírodě a možnostmi pro zimní i letní rekreaci.

Crans-Montana leží na slunné straně údolí Rhôny a nabízí úchvatné výhledy na Alpy. Město samo o sobě je spojením dvou sousedících horských středisek, Crans-sur-Sierre a Montana, a vytváří tak rozsáhlé lyžařské středisko s mnoha sjezdovkami a tratěmi. V zimě je to ideální místo pro lyžování, snowboarding a běžecké lyžování. Lyžařské tratě jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře.

V létě můžete prozkoumat krásnou alpskou krajinu a vydat se na horské túry, horskou cyklistiku a golf. Crans-Montana je také známé pro své golfové hřiště, které přitahuje golfisty z celého světa.

Kromě sportovních aktivit nabízí Crans-Montana také mnoho kulturních a společenských akcí, jako jsou koncerty, umělecké výstavy a festivaly. Město má také bohatou nabídku restaurací, kaváren a butiků, kde si můžete vychutnat švýcarskou kuchyni a nakupovat suvenýry.

Celkově lze říci, že Valais a Crans-Montana jsou destinacemi pro milovníky hor, outdoorových aktivit a lyžování. Je to místo, které nabízí mnoho zimních i letních zážitků a je ideální pro dovolenou ve švýcarských Alpách.

Mapa Valais - Crans - Montana - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko