Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Švýcarsko - Wengen - informace

Hledáte zájezd do Wengen, kouzelného horského střediska v švýcarských Alpách, které je známé svými úchvatnými výhledy na horstvo Jungfrau? Naše nabídka zájezdů do Wengen vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejkrásnějších míst Švýcarska. Wengen nabízí nekonečné možnosti pro zimní sporty, turistiku a odpočinek v horském prostředí. Toto autentické horské středisko je oblíbené... Celý popis

Hledáte zájezd do Wengen, kouzelného horského střediska v švýcarských Alpách, které je známé svými úchvatnými výhledy na horstvo Jungfrau? Naše nabídka zájezdů do Wengen vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejkrásnějších míst Švýcarska. Wengen nabízí nekonečné možnosti pro zimní sporty, turistiku a odpočinek v horském prostředí. Toto autentické horské středisko je oblíbené jak u lyžařů, tak u těch, kteří hledají klid a krásu alpské přírody.

Wengen je malebná horská vesnice nacházející se ve švýcarském kantonu Bern ve známé oblasti Jungfrau v Bernských Alpách. Toto nádherné místo je známé svou spektakulární přírodou, historickým šarmem a mnoha možnostmi pro zimní a letní rekreaci.

Wengen je jednou z těch destinací, které vás doslova uchvátí svými výhledy. Nachází se na jižním svahu v nadmořské výšce, což znamená, že nabízí nádherné panoramatické výhledy na známé švýcarské hory, včetně Eigeru, Mönchu a Jungfrau. Pro milovníky hor je to ráj na zemi.

V zimě se Wengen stává oblíbeným střediskem pro lyžování a snowboarding. Máte zde přístup k mnoha sjezdovkám různých obtížností, což znamená, že je vhodné pro lyžaře všech úrovní dovedností. Toto středisko je také hostitelem různých lyžařských závodů a akcí.

V letních měsících můžete prozkoumat krásnou alpskou krajinu na horských túrách a horské cyklistice. Wengen nabízí také mnoho možností pro paragliding, horolezectví a jízdu na koni. V létě se zde také nachází mnoho kvetoucích luk, které vás ohromí svou krásou.

Samotné město Wengen má tradiční alpskou atmosféru, s historickými budovami, malými obchody a restauracemi, kde si můžete vychutnat švýcarskou kuchyni a místní speciality. Pro milovníky wellness a odpočinku existuje několik lázeňských středisek, kde si můžete dopřát relaxační procedury.

Celkově lze říci, že Wengen je destinací pro milovníky hor, outdoorových aktivit a klidného horského prostředí. Je to místo, které vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou v srdci švýcarských Alp.

Mapa Wengen - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko