Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tchaiwan - informace

Hledáte zájezd na Tchaj-wan? Zájezdy na Tchaj-wan vás zavedou do této ostrovní země východně od Číny, která je známá svými nádhernými horskými scenériemi a národními parky. Jedním z vrcholů návštěvy je návštěva Taroko Národního parku s jeho impozantními skalnatými údolími a vodopády.   Tchaj-wan je známý svou rozmanitou kulturou, krásnými...

Informace o zemi Tchaiwan

Hledáte zájezd na Tchaj-wan? Zájezdy na Tchaj-wan vás zavedou do této ostrovní země východně od Číny, která je známá svými nádhernými horskými scenériemi a národními parky. Jedním z vrcholů návštěvy je návštěva Taroko Národního parku s jeho impozantními skalnatými údolími a vodopády.

 

Tchaj-wan je známý svou rozmanitou kulturou, krásnými přírodními scenériemi a hospodářskou silou. Hlavním městem Tchaj-wanu je Tchaj-pej, což je největším městem na ostrově a ekonomickým centrem. Tchaj-pej nabízí moderní infrastrukturu, architekturu a kulturní atrakce.

Tchaj-wan je známý svými překrásnými přírodními scenériemi, včetně horských hřebenů, deštných pralesů, jezer a pobřežních pláží. Tchaj-wan je také domovem několika národních parků, z nichž nejznámější je Taroko Gorge National Park. Horolezecké a turistické atrakce, jako jsou Yushan (Jade Mountain) a Sun Moon Lake, lákají milovníky přírody.

Kulturní scéna Tchaj-wanu je rozmanitá a kombinuje tradiční tchajwanskou kulturu s moderním vlivem západního světa. Tradiční tchajwanská hudba, tanec a umělecké řemeslné dovednosti jsou stále udržovány a oslavovány, zatímco moderní umělecká scéna a kultura nabízí pestrou nabídku koncertů, galerií a filmů.

Historie Tchaj-wanu zahrnuje období koloniální nadvlády Portugalska, Nizozemska, Španělska a Japonska, a také jeho začlenění do Čínské republiky. V roce 1949, po občanské válce v Číně, uprchlo na Tchaj-wan mnoho členů nesmlouvavého křídla Kuomintangu a založilo zde vládu Republiky Číny.

Tchajwanská kuchyně je rozmanitá a chutná. Tradiční pokrmy zahrnují tchajwanskou nudlovou polévku, lu rou fan (vepřové maso s rýží), bubble tea (bobový čaj) a mnoho druhů mořských plodů a čerstvého ovoce.

Tchaj-wan je oblíbenou turistickou destinací pro milovníky přírody, dobrodružství a gastronomie. Země nabízí možnosti pro prozkoumávání národních parků, historických památek a moderního života ve velkoměstech. Tchaj-wan je místem, kde se setkávají krása přírody, bohatá kultura a moderní inovace.

Tchaiwan - informace o destinacích

Mapa Tchaiwan - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko