Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Hua Hin - informace

Hledáte zájezd do relaxačního thajského letoviska Hua Hin? Hua Hin je malebné přímořské město na západním pobřeží Thajska, které nabízí krásné pláže, golfové hřiště a klidnou atmosféru. Zájezdy do Hua Hin vás zavedou do této pohodové destinace, která je ideální pro dovolenou.   Hua Hin je krásné přímořské letovisko nacházející se na západním pobřeží Thajska, asi 200 kilometrů jižně od Bangkoku.... Celý popis

Hledáte zájezd do relaxačního thajského letoviska Hua Hin? Hua Hin je malebné přímořské město na západním pobřeží Thajska, které nabízí krásné pláže, golfové hřiště a klidnou atmosféru. Zájezdy do Hua Hin vás zavedou do této pohodové destinace, která je ideální pro dovolenou.

 

Hua Hin je krásné přímořské letovisko nacházející se na západním pobřeží Thajska, asi 200 kilometrů jižně od Bangkoku. Toto tradiční thajské letovisko je známé svými písečnými plážemi, královskými rezidencemi a klidnou atmosférou, což ho činí populárním cílem pro dovolenou.

Jednou z hlavních atrakcí v Hua Hin je Královský palác Maruekatayawan, také známý jako Klášter na moři. Tato krásná královská rezidence byla postavena v thajském stylu na pobřeží a sloužila jako letní rezidence pro krále Thajska. Nyní je otevřená veřejnosti a nabízí návštěvníkům krásný výhled na moře a zahrady.

Pláže v Hua Hin jsou písečné a rozkládají se podél Zálivu Thajského. Jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty. Mnoho letovisek a hotelů v této oblasti nabízí hostům přístup k plážím a bazénům s vybavením.

Město samo o sobě má tradiční trhy, kde můžete nakupovat místní výrobky, suvenýry a tradiční thajské dobroty. Můžete si také vychutnat thajskou kuchyni v různých restauracích a stáncích s pouličním jídlem.

Hua Hin je také známé svým golfovým hřištěm, což přitahuje milovníky tohoto sportu z celého světa. Město má také živý noční život s bary, kluby a restauracemi, které nabízí zábavu a relaxaci po setmění.

Hua Hin je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou u moře s prvotřídním vybavením a přístupem k tradiční thajské kultuře. Je to místo, kde se setkávají krásné pláže, královské rezidence a autentická thajská atmosféra.

Mapa Hua Hin - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko