Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Ko Phangan - informace

Hledáte zájezd na thajský ostrov Ko Phangan? Ko Phangan je známý pro své nádherné pláže, slavné plážové párty a relaxační atmosféru. Zájezdy na Ko Phangan vás zavedou do této exotické destinace, která nabízí mnoho zážitků.   Ko Phangan je krásný ostrov nacházející se v Thajsku v Zálivu Thajském. Tento ostrov je známý svými plážemi, tropickou přírodou a slavnými plážovými párty, což ho činí... Celý popis

Hledáte zájezd na thajský ostrov Ko Phangan? Ko Phangan je známý pro své nádherné pláže, slavné plážové párty a relaxační atmosféru. Zájezdy na Ko Phangan vás zavedou do této exotické destinace, která nabízí mnoho zážitků.

 

Ko Phangan je krásný ostrov nacházející se v Thajsku v Zálivu Thajském. Tento ostrov je známý svými plážemi, tropickou přírodou a slavnými plážovými párty, což ho činí oblíbeným cílem pro cestovatele, kteří hledají dobrodružství a relaxaci na pláži.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí na ostrově Ko Phangan jsou jeho pláže. Ostrov nabízí několik krásných pláží, včetně Haad Rin Beach, která je známá pro své slavné plážové párty, a pláže Bottle Beach, Thong Nai Pan a Malibu Beach, které jsou ideální pro klidný relaxační pobyt. Pláže jsou obklopeny palmami a nabízí výhledy na Andamanské moře.

Ko Phangan je také známý svými plážovými párty, zejména plážovou párty na Haad Rin Beach, která se koná každý měsíc za úplňku. Toto je místo, kde tisíce lidí z celého světa tančí a oslavují celou noc.

Ostrov je také významným potápěčským cílem. V okolí ostrova se nachází několik úžasných potápěčských lokalit, kde můžete pozorovat korálové útesy a různé druhy mořského života.

Město Thong Sala je hlavním městem ostrova a nabízí restaurace, bary, obchody a trhy. Zde najdete také ubytování všech typů, od hostelu až po luxusní letoviska.

Ko Phangan je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci krásných pláží, zábavy a dobrodružství. Je to místo, kde se setkávají pláže, párty a tropická atmosféra.

Mapa Ko Phangan - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko